MarcJansen
  5. MarcJansen

MarcJansen

Lid sinds 2024 / arnhem, Nederland

8 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Korteling - De Kruik kopen? Bied vanaf 20!
Willem Korteling (1889-1964) Nederlands De Kruik
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Cor van der Woerd - Woonhuis van v Gogh in Nuenen kopen? Bied vanaf 25!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Woonhuis van v Gogh in Nuenen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Willem van Leusden - Stadspoort kopen? Bied vanaf 30!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Stadspoort
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
An Biesiot - Aap met Jong / De Moeder En Jong kopen? Bied vanaf 10!
An Biesiot (1919-2006) Nederlands Aap met Jong / De Moeder En Jong
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
An Biesiot - Viooltjes kopen? Bied vanaf 25!
An Biesiot (1919-2006) Nederlands Viooltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 47.5 x 57.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Techniek Olieverf
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Konrad Nachenius - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!
Konrad Nachenius (1934-2009) Nederlands Onbekend
Techniek Olieverf
Afmetingen 28.7 x 22.6 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
An Biesiot - Oude olijfbomen ( Israël ) kopen? Bied vanaf 10!
An Biesiot (1919-2006) Nederlands Oude olijfbomen ( Israël )
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10