Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,
Gerrit de Vries - Vliegende Architect
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST
Pierre Alechinsky - lettre ouverte
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje
Antoni Clave - “BEAU FIXE 1” 1968.
Herman Brood - Forever Friends
Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937
Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame
Raquel Maulwurf - Koln II - 2 III ‘45 - gemengde techniek op doek
Gerard Spaan - Gemengde techniek op papier, De hoge stad - Ingelijst
Frans Houkes - Olieverf op doek, Herten - Ingelijst
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zonnige herfstdag - gesigneerd
Hans van Eerd - Meester en leerling
Corneille - Beeld - L'oiseau d'amour (Uniek)
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Willem G.F. Jansen - Vrouw op zandweg
Ruud Verkerk - Straatmuzikante
Jan Montyn - ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993
Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets
Jan Toorop - Dante in helsferen
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica)
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, reliëfdruk
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
Ton Gouka - 100 X 100 FANTASIE PRIKKELAAR
Karen van Noort - Broadday Light I
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!