3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Peter Hoogerwerf - danseres kopen? Bied vanaf 800!
Beeld / Object

Peter Hoogerwerf - danseres

€ 800
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier kopen? Bied vanaf 219!

Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier

€ 219
Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas kopen? Bied vanaf 315!

Willem Roelofs (jr.) - witte rozen in groen glazen vaas

€ 315
Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans Markus - Zelfportret met wit masker (ingelijst)

€ 125
Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!

Pieter Klazen - La pöezie

€ 129
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 300!

Aat Verhoog - Spiegel aan de wand,

€ 300
Gerrit de Vries - Vliegende Architect kopen? Bied vanaf 500!

Gerrit de Vries - Vliegende Architect

€ 500
Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje kopen? Bied vanaf 100!

Anton Dirckx - Bruggetje over riviertje

€ 100
Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Veldhoen - lot van drie werken grafiek en origineel

€ 10
Harry Karssen - Patroon II kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry Karssen - Patroon II

€ 20
Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1) kopen? Bied vanaf 295!
Beeld / Object

Marjolijn van den Assem - Saalequelle (1)

€ 295
Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Leo van Vugt - zonder titel

€ 35
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie

€ 45
Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Luc Verschuuren - OpArt, De Klare lijn, gesigneerd en ingelijst

€ 125
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte

€ 75
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 70!

Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!

€ 70
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST

€ 100
Pierre Alechinsky - lettre ouverte kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - lettre ouverte

Huidig bod
€ 370
2 biedingen
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977 kopen? Bied vanaf 60!

Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977

€ 60
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje

€ 75
Antoni Clave - " BEAU FIXE 1 " 1968 . kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Antoni Clave - “BEAU FIXE 1” 1968.

€ 250
Eugene Milota - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!
Tekening / Aquarel

Eugene Milota - Zonder titel

€ 89
Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Forever Friends

€ 495
Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala kopen? Bied vanaf 120!
Beeld / Object

Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala

€ 120
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995

€ 200
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963

€ 295
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937

€ 60
Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame

€ 100
Raquel Maulwurf - Koln II - 2 III ‘45 - gemengde techniek op doek kopen? Bied vanaf 1000!

Raquel Maulwurf - Koln II - 2 III ‘45 - gemengde techniek op doek

€ 1.000
Gerard Spaan - Gemengde techniek op papier, De hoge stad - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Gerard Spaan - Gemengde techniek op papier, De hoge stad - Ingelijst

€ 35
Frans Houkes - Olieverf op doek, Herten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Frans Houkes - Olieverf op doek, Herten - Ingelijst

Huidig bod
€ 50
1 bieding
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zonnige herfstdag - gesigneerd kopen? Bied vanaf 140!

Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zonnige herfstdag - gesigneerd

€ 140
Theo Mackaay - Liefde kopen? Bied vanaf 699!
Beeld / Object

Theo Mackaay - Liefde

€ 699
Hans van Eerd - Meester en leerling kopen? Bied vanaf 89!
Beeld / Object

Hans van Eerd - Meester en leerling

€ 89
Corneille - Beeld - L'oiseau d'amour (Uniek) kopen? Bied vanaf 229!
Beeld / Object

Corneille - Beeld - L'oiseau d'amour (Uniek)

€ 229
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!! kopen? Bied vanaf 10!

Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!

€ 10
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Fotografie

Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976

€ 150
Willem G.F. Jansen - Vrouw op zandweg kopen? Bied vanaf 400!

Willem G.F. Jansen - Vrouw op zandweg

€ 400
Herman Brood - Torso Blue kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Torso Blue

€ 595
Ruud Verkerk - Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 1000!

Ruud Verkerk - Straatmuzikante

€ 1.000
Jan Montyn - ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993 kopen? Bied vanaf 585!

Jan Montyn - ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993

€ 585
Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem van Leusden - Hooi uitladen op de boerderij - Ets

€ 45
Jan Toorop - Dante in helsferen kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Toorop - Dante in helsferen

€ 80
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica) kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica)

€ 70
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, reliëfdruk kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry van Kuyk - Geometrische compositie, reliëfdruk

€ 195
Kees Verwey - Het paardje kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees Verwey - Het paardje

Huidig bod
€ 20
1 bieding
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout

€ 50
Ton Gouka - 100 X 100 FANTASIE PRIKKELAAR kopen? Bied vanaf 50!

Ton Gouka - 100 X 100 FANTASIE PRIKKELAAR

€ 50
Karen van Noort - Broadday Light I kopen? Bied vanaf 100!

Karen van Noort - Broadday Light I

€ 100
Erwin van Krey - Sunbather kopen? Bied vanaf 200!

Erwin van Krey - Sunbather

€ 200

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen