3. Specials
  5. Zomeropruiming Special

Zomeropruiming Special

Het is zomer! Voor veel verkopers een goed moment om hun collectie eens flink op te schonen en voor liefhebbers en verzamelaars een mooie kans om voor een aantrekkelijke prijs een prachtig kunstwerk te bemachtigen. Alle werken in deze Zomeropruiming Special worden aangeboden met openingsbod van 10 euro.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
Voor deze Special geldt een verplicht openingsbod op alle items van 10 euro.

Rudolf Bikkers - Computerprint "If Only" kopen? Bied vanaf 10!
Rudolf Bikkers (1943) Nederlands Computerprint "If Only"
Techniek Computerprint
Afmetingen 50.7 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Sue Williamson - Offset/litho "Adeline" kopen? Bied vanaf 10!
Sue Williamson (1941) Engels Offset/litho "Adeline"
Techniek Offset
Afmetingen 50.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Marian Plug - 's zondags het weiland kopen? Bied vanaf 10!
Marian Plug (1937) Nederlands 's zondags het weiland
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 15
3 biedingen
Ton van Kesteren - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Ton van Kesteren (1942) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Henri van Nes - poëzie op maandag kopen? Bied vanaf 10!
Henri van Nes (1948) Nederlands poëzie op maandag
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Pol Jong - lot van etsjes Werkplaats de bange duivel kopen? Bied vanaf 10!
Pol Jong (1944) Nederlands lot van etsjes Werkplaats de bange duivel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Eric van Solm - 'Tempest' kopen? Bied vanaf 10!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Tempest'
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 30
6 biedingen
Amira Wasfy - Litho "Key of life" kopen? Bied vanaf 10!
Amira Wasfy Egyptisch Litho "Key of life"
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Henny Visch - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands zonder titel
Techniek Monotype
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Brecht - Cameron - ets - 1994 kopen? Bied vanaf 10!
Brecht (1953-2010) Nederlands Cameron - ets - 1994
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Phil Grisel - Naakt. Liggende vrouw. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 10!
Phil Grisel (1923) Nederlands Naakt. Liggende vrouw. Gemengde techniek.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Daphne Ritzen - Litho "De Metamorfose" kopen? Bied vanaf 10!
Daphne Ritzen (1962) Nederlands Litho "De Metamorfose"
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Christina Assmann - & Andreas Siekmann- Zeefdruk Platz der Nostalgie +Ohnmacht kopen? Bied vanaf 10!
Christina Assmann (1965) Duits & Andreas Siekmann- Zeefdruk Platz der Nostalgie +Ohnmacht
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lido (fraaie zwart wit druk) kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Lido (fraaie zwart wit druk)
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 10!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Sylvia Oudkerk - Pentekening met aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Sylvia Oudkerk (1943) Nederlands Pentekening met aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Elsbeth Zimmermann - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Elsbeth Zimmermann (1952) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Gert Taken - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Gert Taken (1944) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Manuel Kurpershoek - Litho "Een onbekende" kopen? Bied vanaf 10!
Manuel Kurpershoek (1952) Nederlands Litho "Een onbekende"
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 10