Armando - Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd,
Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Het kunstwerk zelf verkeert in goede conditie. Het werk is in de jaren 90 opnieuw vakkundig ingelijst en zuurvrij beschermd. De houten lijst is nu een beetje sleets. De foto's tonen vanwege het glas de kleuren niet optimaal. Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Stavoren (Friesland) of Amsterdam (Oostelijk Havengebied). Parkeren geen probleem. De termijn voor het ophalen is na betaling ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of als het zo uitkomt maanden later ophalen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.