Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas - Verkocht

Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!Rik van Iersel - Litho 'Kop' +Van Iersel Kunstboek "Between seeing and saying", Brochures en Tas kopen? Bied vanaf 10!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100

Het aanbod bestaat uit:

1.) De kleurlitho 'KOP'. In de expressieve stijl van de bekende Nederlandse kunstenaar Rik van Iersel.
Afmetingen: 28 x 28 cm
Conditie: Nieuwstaat. Nooit ingelijst geweest.

2.) Het hardcover luxe Kunstboek 'Van Iersel- Between seeing and saying'. In dit boek staan 140 van de werken van Van Iersel op glanspapier afgedrukt. Tevens informatie. Afmetingen: 28 x 28 x 2 cm
Conditie: Nieuwstaat. Nog in de folie, ongebruikt. De horizontale strepen op de foto zijn weerschijn van de folie.

3.) Galerie Willy Schoots, Eindhoven
Brochure met o.a. werken van Van Iersel, 1985, geïnspireerd op reis Mexico, zwartwitte omslag, nieuwstaat

4.) Galerie Willy Schoots, Brochure Rik van Iersel Rai 90, met gedicht 'Neutrale dwalingen van een achterhoofd', kleurplaten en omslag met 3 afbeeldingen schilderij in kleur.

5.) Galerie Willy Schoots, Brochure Rik van Iersel, kleurplaten en omslag met afbeelding schilderij in kleur.
6.) Draagtas met schouderbanden, katoen, met afbeelding schilderij van Rik van Iersel, 'Between seeing and saying', gesigneerd in de druk en genummerd 54. Vintage staat.

Rik van Iersel (Maastricht, 1961)
Van Iersel is een internationaal erkende kunstschilder.
Hij is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij al affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hond en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen. Dit leidt direct tot een solo expositie bij Galerie Willy Schoots. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 24,95
Naar Duitsland € 24,95

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Arrtworks
Lid sinds 2024
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
28 cm
28 cm