Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Theo Blankestijn - De wilg in het hoge gras
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 72.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
er zitten enkele vlekjes op het blad | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||