Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Hub Pollen - Asperges en rode bessen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/15 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||