Frans Manders - Schuur te Son en Breugel
Irma de Groot-van de Zande - Naakt. Studie 2 dames.
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuk origineel werk in ge,emgde technieken op zwaar geschept papier. Wel gesigneerd maar voor ons vooralsnog een onbekende kunstenaar. Doe daar je voordeel mee en ontdek wie deze kunstenaar is. Het liefst ophalen ivm moeilijk oprolbaar.
Na aankoop laten opslaan in ons verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||