Anne Huitema - Gerahmte Radierung
Hilo Chen - "Beach 37" 1975 - Auflage 250 - handsigniert-nummeriert
Bertus Voortman - Twente - Pferd und Wagen mit Vater und Sohn
Jiri Anderle - " Manipulace II" 1976 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Technik | Gemischte Technik |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 57 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Leuk origineel werk in ge,emgde technieken op zwaar geschept papier. Wel gesigneerd maar voor ons vooralsnog een onbekende kunstenaar. Doe daar je voordeel mee en ontdek wie deze kunstenaar is. Het liefst ophalen ivm moeilijk oprolbaar.
Na aankoop laten opslaan in ons verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Arkel, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||