5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Marjan Smit - Blauwe ballen kopen? Bied vanaf 175!
Marjan Smit (1958) Nederlands Blauwe ballen
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Techniek Ets
Afmetingen 64.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Jörg Remé - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Figuur met vlag, tulpen, molen
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 22
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 369!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 369
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oer moeder
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 350
Ab Steenvoorden - Monument der Herinnering kopen? Bied vanaf 45!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Monument der Herinnering
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Ger Lataster - Donkere Tuin kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Donkere Tuin
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrolijke kleurige danseres
Techniek Stift
Afmetingen 39.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Anton Heyboer - De oervogel kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel
Techniek Stift
Afmetingen 39.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jean Ruiter - C print - 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1988
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Jean Ruiter - C print - 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1996
Techniek C-Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jean Ruiter - C print: West Palm Beach - 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: West Palm Beach - 1996
Techniek C-Print
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 100
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Au coeur de l'été kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'été
Techniek Litho
Afmetingen 31.6 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Herman Berserik - Feest in België kopen? Bied vanaf 2650!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Feest in België
Techniek Tempera
Afmetingen 46 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.650
Herman Berserik - Stoel in Africa kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stoel in Africa
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Berserik - Pitrot rôle de Gustave kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Pitrot rôle de Gustave
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Jan Cremer - Gobi II kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Gobi II
Techniek Litho
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 175
1 bieding
Anton Vrede - Trust no man kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Trust no man
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 35
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 28!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 28
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 140!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 140
Hannes Postma - grote 1977 pastel krijttekening "naakt model aan het strand" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote 1977 pastel krijttekening "naakt model aan het strand" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 70
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Achterburgwal Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Achterburgwal Amsterdam
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 365
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk HOLLANDS GLORIE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk HOLLANDS GLORIE Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Piet Warffemius - Tussen dag en nacht kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Tussen dag en nacht
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Anton Heyboer - Acryl en pastel , Schip IJmuiden , YM348 – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl en pastel , Schip IJmuiden , YM348 – 79 x 107 cm.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Constantia, 1948
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld. kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het symbool van de onschuld.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 500
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 65
1 bieding