Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei

Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Désert Fleuri - HC - Stempel Atelier Corneille - Woestijn in bloei kopen? Bied vanaf 550!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1963
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Désert fleuri - HC Hors Commerce - Stempel Atelier Corneille
Zeldzame litho op groot formaat uit 1963, getiteld en gesigneerd door de kunstenaar aan de onderzijde.
Handelseditie op 75 exemplaren + enkele exemplaren gereserveerd voor de kunstenaar
Lithografische persen op bras - Michel Cassé - Parijs

Dit is een periode waarin Corneille zijn indrukken van Afrika herschreef na zijn reis per jeep langs de Niger-rivier gedurende enkele maanden. De kunstcriticus Charles Estienne omschreef zijn schilderij in 1954 als een "abstractie" in "ontkieming", d.w.z. een levende abstractie, die groeit als een plant, in een universum waarin de 4 elementen samensmelten.

Een vlek van vergeling in de rechterbenedenhoek van de litho. De lijst dateert uit de tijd van de kunstenaar. Het frame moet misschien gerestaureerd worden, want het heeft een paar kleine beschadigingen. Stempel Atelier Corneille op de achterkant.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,00