5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Pierre Courtin - Painture triest pour un oiseau kopen? Bied vanaf 40!
Pierre Courtin (1921) Frans Painture triest pour un oiseau
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Jan Cremer - Groot werk zeer goede staat kopen? Bied vanaf 99!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Groot werk zeer goede staat
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands geen titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Ferenc Gogos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Marian Schutte - Geen titel (onbekend) Paterswoldsemeer Groningen? kopen? Bied vanaf 125!
Marian Schutte (1953-1999) Nederlands Geen titel (onbekend) Paterswoldsemeer Groningen?
Techniek Acryl
Afmetingen 160.3 x 120.3 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 380!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oer moeder
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 380
Anton Heyboer - Danseres. kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Danseres.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 108 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Hans Vredegoor - Vallende vogel kopen? Bied vanaf 25!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Vallende vogel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Corneille - Sjaal Bain de soleil Groot zijden vierkant Soieries Brochier 140x140 kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sjaal Bain de soleil Groot zijden vierkant Soieries Brochier 140x140
Techniek Textiel
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 290
Corneille - Der Vogel und sein Doppelgänger kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'Oiseau et son double
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 81 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
John Lie a Fo - handgesigneerde zeefdruk | 'La dance du...' | 1999 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 100!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde zeefdruk | 'La dance du...' | 1999 (GROOT WERK)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
John Lie a Fo - handgesigneerde zeefdruk | 'Bahai' | 1990 kopen? Bied vanaf 75!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde zeefdruk | 'Bahai' | 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Theo Kuijpers - Litho, Chartres, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho, Chartres, gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Leentje Linders - Ets, De Havilland 16, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets, De Havilland 16, gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 45
Corneille - Le Reveil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Reveil
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Anton Heyboer - Paradijsje (Bijenkast) - ets uit 1953 - Afmeting etsplaat is 9,5 x 16,5 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Paradijsje (Bijenkast) - ets uit 1953 - Afmeting etsplaat is 9,5 x 16,5
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Anton Heyboer - Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 325
Anton Heyboer - Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990
Techniek Gouache
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Anton Heyboer - Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 325
Henny Visch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Henny Visch (1924-2008) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 23
Poen de Wijs - Dochters van Aphrodite kopen? Bied vanaf 240!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Dochters van Aphrodite
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 240
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Poen de Wijs - La Modella kopen? Bied vanaf 225!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands La Modella
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Ger Lataster - grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands grote kleurenets uit 1976 - oplage 40 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Harrie Gerritz - ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands ‘Toren in de nacht’ - zeefdruk - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 67.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Anton Heyboer - 2 dames in badpak op het strand. kopen? Bied vanaf 650!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 dames in badpak op het strand.
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 650
Anton Heyboer - Danseres . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Danseres .
Techniek Stift
Afmetingen 39.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
John Lie a Fo - handgesigneerde zeefdruk | 'Leda en de slang' | 1989 kopen? Bied vanaf 80!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde zeefdruk | 'Leda en de slang' | 1989
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
John Lie a Fo - handgesigneerde zeefdruk | 'Obia' | 1990 kopen? Bied vanaf 75!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde zeefdruk | 'Obia' | 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 180!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 180
1 bieding
Anton Heyboer - Kip-gouache op dik grijs papier kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip-gouache op dik grijs papier
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Corneille - Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Sam Middleton - Flying Code kopen? Bied vanaf 650!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Flying Code
Techniek Gouache
Afmetingen 52.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 320!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
Techniek Stift
Afmetingen 39 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 320
Willem Minderman - Delft Hofje van Pauw eigen druk kopen? Bied vanaf 35!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Hofje van Pauw eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Willem Minderman - Delft Vrouwenrecht eigen druk kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Delft Vrouwenrecht eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Henk van Vessem - Zeefdruk, Flowers II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Flowers II - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henk van Vessem - Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Bronstige Bron - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zeefdruk, Bleke wallen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Bleke wallen - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jean Ruiter - C print - 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print - 1996
Techniek C-Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60