Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Hub Pollen - Asperges en rode bessen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 102 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Was altijd ingelijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.