Corneille - Zuidzee

Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Zuidzee kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1958
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38.1 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gedrenkt in de Middellandse Zee en het licht van het Afrikaanse continent, creëerde Guillaume Corneille (1922-2010) dit opvallende werk, een mengelmoes van kleuren en de vier elementen: aarde, zee, lucht, vuur, met een centrale zon die, buiten de abstracte compositie, de indruk wekt van overweldigende hitte die beweegt met de winden.

Originele litho uit 1958 van de schilder-reiziger, die ook een stichtend lid was van de Cobra-groep met Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet.

Gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar.

Genoemd in Donkersloot's catalogue raisonné nr. 55, er werden slechts 12 exemplaren + enkele artist's proofs gemaakt.
De afdrukken zijn gemaakt in vier verschillende kleuren. Elk exemplaar werd anders gedrukt op de handpersen van Michel Cassé, zodat men kan zeggen dat elk exemplaar bijna een uniek stuk is.

Kopie 12/12

Litho op velijnpapier - Gedrukt door Michel Cassé - Beeldformaat: 27 x 37 cm. Papierformaat : 38,1 x 47 cm

Zeer frisse staat voor een 60 jaar oud werk ! Lichte werkplaatsvlek in de rechterbovenhoek.

Veilige verzending door UPS met verzekering.

Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00