5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 369!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 369
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1100!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
Techniek Keramiek
Afmetingen 100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.100
Corneille - Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Au coeur de l'été kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'été
Techniek Litho
Afmetingen 31.6 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 140!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 140
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 365
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Constantia, 1948
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Corneille - Metalen kat kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen kat
Techniek IJzer
Afmetingen 57 x 75 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Corneille - l'Arbre rouge (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch l'Arbre rouge (mooi gelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Corneille - La Belle Géorgienne, 1978 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Belle Géorgienne, 1978
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 650
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropisch festival, 1986
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 400
Corneille - Antieke litho ingelijst Exotisme, 1975 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho ingelijst Exotisme, 1975
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
€ 299
Constant - Constant: labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant: labyrismen - 1968
Techniek Litho
€ 299
Corneille - ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Techniek Litho
€ 299
Techniek Litho
€ 299
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Corneille - litho: La vie verte - 2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La vie verte - 2003
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk:La Femme et L’oiseau - 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32.5 x 39.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - zeefdruk: Regard sur L'oiseau - 1998 kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Regard sur L'oiseau - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Corneille - zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Mémoire de Bali 2 - 1993
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32.5 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Constant - Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225