Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Hub Pollen - Asperges en rode bessen
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.