Antieke litho, onderaan gesigneerd en gedateerd. 64 x 49 cm, binnenzijde passe partout, totale afmetingen met lijst: 84 x 69 cm.
Een werk van Guillaume Corneille is altijd een uitnodiging om te reizen.
Tentoonstelling ter gelegenheid van 75 jaar Cobra vanaf 1 juni in het Cobra Museum in Amstelveen. Opening van het Cobra depot in Antwerpen. Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023.
Referentie : Catalogue raisonné Donkersloot n° 442 - Handelseditie op 100 exemplaren. Dit is een kunstenaarsexemplaar. Ingelijst tijdens het leven van de kunstenaar met Atelier Corneille stempel op de achterkant
Veilige verzending met verzekering door UPS
Guillaume Corneille werd in Luik geboren uit Nederlandse ouders en was een van de oprichters van de Cobra-beweging.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bruxelles, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,50
Wereldwijd
€ 68,00