5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Corneille - Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Léopold Sédar Senghor, 1974
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Corneille - Kleurenlitho --OUVERTURE sur L,ETE Handgesigneerd uit 1981 kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho --OUVERTURE sur L,ETE Handgesigneerd uit 1981
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 345
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Constant - Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands Boek: aan Constant met 20 werken van verschillende kunstenaars
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Constant - litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon + gesigneerd portfolioblad - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Constant - Litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Corneille - Litho: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Corneille - Litho: De lelie en het feest II - 1984 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: De lelie en het feest II - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Corneille - Litho: La chanson du mal-aimé - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La chanson du mal-aimé - 1989
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Constant - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 495
Constant - ets: echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Corneille - Ingelijste litho: Les jeux de l'été - 1983 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Les jeux de l'été - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Ingelijste kleurenlitho: Le volcan fête - 1984 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste kleurenlitho: Le volcan fête - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
€ 299
Corneille - Ets: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets: Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Corneille - Ets Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Corneille - Ingelijste litho: l'Arbre - 1971 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: l'Arbre - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 495
1 bieding
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Corneille - Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Carnaval des oiseaux - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Rose Tropique - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Kleurenlitho: Don Carlos - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Don Carlos - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Corneille - Kleurenlitho: Rigoletto - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Rigoletto - 1990
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 299
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Snoeck - Keramische vaas met polychroom koeiendecor kopen? Bied vanaf 89!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Keramische vaas met polychroom koeiendecor
Techniek Keramiek
Afmetingen 15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Corneille - 'Portrait d' un été kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Portrait d' un été
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Vrouw - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Vrouw - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Doortje (proefdruk) voor prent 190 kopen? Bied vanaf 10!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Doortje (proefdruk) voor prent 190
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Co Westerik - Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Jan Snoeck - Biologici kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Biologici
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225