3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Karl Fred Dahmen - "Aufwärts" 1973 - Auflage 75 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 270!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 270
Larry Zox - "Rotazione I" - Auflage 160 - signiert - (97 x 86 cm ) kopen? Bied vanaf 450!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "Rotazione I" - oplage 160 - gesigneerd - (97 x 86 cm)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 86 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 450
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Joost Baljeu - zeefdruk: abstract -1974 kopen? Bied vanaf 395!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands zeefdruk: abstract -1974
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Gerhard von Graevenitz - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 395!
Gerhard von Graevenitz (1934-1983) Nederlands Duits zeefdruk: abstract
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Elva Polyakova - Compositie XL kopen? Bied vanaf 350!
Elva Polyakova (1970) Pools Compositie XL
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 350
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Corneille - Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990 kopen? Bied vanaf 415!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 415
Eugène Brands - olieverf op papier: de kat in de keuken -1956 kopen? Bied vanaf 1250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands olieverf op papier: de kat in de keuken -1956
Techniek Olieverf
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Richard Smeets - groot olieverf op doek: vrouw met bloemen - 1988 kopen? Bied vanaf 1395!
Richard Smeets (1955) Nederlands groot olieverf op doek: vrouw met bloemen - 1988
Techniek Olieverf
Afmetingen 162 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2016 kopen? Bied vanaf 1995!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2016
Techniek Olieverf
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Henryk Stazewski - portfolio met 4 zeefdrukken - 1977 kopen? Bied vanaf 2000!
Henryk Stazewski (1894-1988) Pools portfolio met 4 zeefdrukken - 1977
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.000
Eugène Brands - gouache: life and Universe, a Mystery - 1993 (nieuwe lijst met museumglas!) kopen? Bied vanaf 1495!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gouache: life and Universe, a Mystery - 1993 (nieuwe lijst met museumglas!)
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Rick Goudsmit - Olifant kopen? Bied vanaf 875!
Rick Goudsmit (1962) Nederlands Olifant
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Rien Goené - Ruimtelijke Abstractie kopen? Bied vanaf 1450!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Ruimtelijke Abstractie
Techniek IJzer
Afmetingen 100 x 50 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.450
Joop Wouters - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 525!
Joop Wouters (1942) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Steen
Afmetingen 28 x 36 x 7 cm (h x b x d)
€ 525
Rick Theunissen - Landschap . kopen? Bied vanaf 250!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Landschap .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 81 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Tjalf Sparnaay - ONTBIJT van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands ONTBIJT van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 69 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Tjalf Sparnaay - ONTBIJTJE van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands ONTBIJTJE van de kunstenaar van het jaar 2024, zeer mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Evert van Lopik - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Evert van Lopik (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 92 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Richard van den Dool - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Richard van den Dool (1949) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Klaas Gubbels - Sienna kopen? Bied vanaf 925!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sienna
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Marijke Ravenswaay-Deege - Musicerende kinderen kopen? Bied vanaf 295!
Marijke Ravenswaay-Deege (1944) Nederlands Musicerende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 16.5 x 15.5 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corrie Leushuis - El toro kopen? Bied vanaf 450!
Corrie Leushuis (1952) Nederlands El toro
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 450
Anton Heyboer - 2 boten platbodems kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 boten platbodems
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 260
Piet Gutter - Trompe l’oeil stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Piet Gutter (1944) Nederlands Trompe l’oeil stilleven, olieverf op paneel (mooi ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 68 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Pieter Pander - Jonge vrouw in café, olieverf op paneel (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1295!
Pieter Pander (1962) Nederlands Jonge vrouw in café, olieverf op paneel (netjes ingelijst, groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.295
Jan Teunissen - Takje met mispels kopen? Bied vanaf 250!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Takje met mispels
Techniek Olieverf
Afmetingen 35 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Con van Velsen - Bushalte kopen? Bied vanaf 300!
Con van Velsen (1948) Nederlands Bushalte
Techniek Acryl
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Con van Velsen - Gestrikt kopen? Bied vanaf 300!
Con van Velsen (1948) Nederlands Gestrikt
Techniek Acryl
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jan Teunissen - Stilleven met Baardmankruik en schaaltje met mispels kopen? Bied vanaf 250!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Stilleven met Baardmankruik en schaaltje met mispels
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Con van Velsen - Vliegangst kopen? Bied vanaf 300!
Con van Velsen (1948) Nederlands Vliegangst
Techniek Acryl
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Anke Roder - gemengde techniek: bergmeer - 2008 kopen? Bied vanaf 1500!
Anke Roder (1964) Duits Nederlands gemengde techniek: bergmeer - 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 1.500
Cornelis Kaay - olieverf op doek: dorpsgezicht Niedorp (Noord-Holland) kopen? Bied vanaf 1295!
Cornelis Kaay (1905-1979) Nederlands olieverf op doek: dorpsgezicht Niedorp (Noord-Holland)
Techniek Olieverf
Afmetingen 41.5 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.295
Gilbert Decock - Olieverf op canvas: "Regius" 02 kopen? Bied vanaf 2750!
Gilbert Decock (1928-2007) Belgisch Olieverf op canvas: "Regius" 02
Techniek Olieverf
Afmetingen 91 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 2.750
Klaas Gubbels - Collage op board: Koffiekan met koffiekop - 2009 kopen? Bied vanaf 1000!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Collage op board: Koffiekan met koffiekop - 2009
Techniek Collage
Afmetingen 60.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2018 kopen? Bied vanaf 1995!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2018
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Hans Jouta - cortenstaal beeld: Ransuil kopen? Bied vanaf 1495!
Hans Jouta (1966) Nederlands cortenstaal beeld: Ransuil
Techniek IJzer
Afmetingen 160 x 30 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.495
Jan Vermaat - brons: Mireille - 2002 kopen? Bied vanaf 1850!
Jan Vermaat (1939) Nederlands brons: Mireille - 2002
Techniek Brons
Afmetingen 88 x 24 x 10.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Co Cordèl - olieverf op board: stilleven- 2011 kopen? Bied vanaf 1000!
Co Cordèl (1957) Nederlands olieverf op board: stilleven- 2011
Techniek Olieverf
Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Dirk Breed - olieverf op doek: figuur op dijk kopen? Bied vanaf 1395!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands olieverf op doek: figuur op dijk
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Wil Bouthoorn - gemengde techniek op board: compositie stad - 1989 kopen? Bied vanaf 1000!
Wil Bouthoorn (1916-2004) Nederlands gemengde techniek op board: compositie stad - 1989
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Jan Sierhuis - brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm) kopen? Bied vanaf 1400!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands brons: Tango danseres (grote versie van 53 cm)
Techniek Brons
Afmetingen 53 x 31.5 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.400