3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Lucebertje, ingelijst zeer groot
Afmetingen101 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Harrie van Rosmalen - Villa. kopen? Bied vanaf 400!
Harrie van Rosmalen (1923-2001) Nederlands Villa.
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Ger Lataster - Paard kopen? Bied vanaf 800!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Paard
TechniekBrons
Afmetingen50 x 41 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Gena - Abstract Twee Luik kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Abstract Twee Luik
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 895!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Anton Heyboer - unieke vroege ets met afbeelding figuur kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands unieke vroege ets met afbeelding figuur
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Phil Grisel - Vrouw en Man op Bospad kopen? Bied vanaf 350!
Phil Grisel (1923) Nederlands Vrouw en Man op Bospad
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld - Landschap kopen? Bied vanaf 2500!
Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld (1911-2004) Duits Nederlands Landschap
Afmetingen52.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Rudy Lanjouw - Don't mind the blue kopen? Bied vanaf 350!
Rudy Lanjouw (1954) Nederlands Don't mind the blue
Afmetingen90 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Corneille - Apprehension, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Apprehension, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jacqueline Schäfer - Vreemde vogels kopen? Bied vanaf 250!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Vreemde vogels
TechniekOverig
Afmetingen90 x 77 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lex Grote - Olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 250!
Lex Grote (1958) Nederlands Olieverf op canvas
Afmetingen130 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Hans Keuls - Hungry Night kopen? Bied vanaf 400!
Hans Keuls (1956) Nederlands Hungry Night
Afmetingen90 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Jose Herrera - lithografie kopen? Bied vanaf 370!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie
TechniekLitho
Afmetingen48 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 370
Jose Herrera - hedendaagse kunstenaar kopen? Bied vanaf 450!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans hedendaagse kunstenaar
Afmetingen73 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jose Herrera - lithografie 1/10 kopen? Bied vanaf 410!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie 1/10
TechniekLitho
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 410
Kitty van de Rijt - Dance Me Through...... kopen? Bied vanaf 750!
Afmetingen100 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Jose Herrera - tekening kopen? Bied vanaf 430!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans tekening
Afmetingen27 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430
Alphons Freijmuth - Mariage kopen? Bied vanaf 2500!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Mariage
Afmetingen106 x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Aat Veldhoen - Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977. kopen? Bied vanaf 850!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977.
Afmetingen59.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 850
Michiel Schrijver - Ze zat daar rechtop en keek, de oogen op ééne streek, olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 350!
Michiel Schrijver (1957) Nederlands Ze zat daar rechtop en keek, de oogen op ééne streek, olieverf op paneel
Afmetingen81 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 350
Jan Bevort - Havenzicht kopen? Bied vanaf 450!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Havenzicht
Afmetingen82 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Siem Wardenaar - Jockey op renpaard kopen? Bied vanaf 250!
Siem Wardenaar (1934) Nederlands Jockey op renpaard
TechniekBrons
Afmetingen19 x 27 x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 595
Wim Bos - Havengezicht Rotterdam, vermoedelijk Waalhaven kopen? Bied vanaf 700!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Havengezicht Rotterdam, vermoedelijk Waalhaven
Afmetingen75 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Jan Rijlaarsdam - Groep mensen kopen? Bied vanaf 700!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Groep mensen
Afmetingen72 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
JAS - Yelllow Cheerfulness kopen? Bied vanaf 750!
JAS (1945-2002) Nederlands Yelllow Cheerfulness
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Johnny Meijer
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Anton Heyboer - Haan kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Haan
Afmetingen83 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Willem Gerrit van de Hulst - Verlaten Stad kopen? Bied vanaf 1500!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands Verlaten Stad
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Alphons Freijmuth - Abstracte conpositie kopen? Bied vanaf 395!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Abstracte conpositie
TechniekGouache
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 425!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 325!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jan Altink - Nabij Haute Savoie kopen? Bied vanaf 1650!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Nabij Haute Savoie
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.650
Kees Salentijn - El Payaso kopen? Bied vanaf 395!
Kees Salentijn (1947) Nederlands El Payaso
Afmetingen43 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Anton Heyboer - Kip - hand ingekleurde ets met rode menie kopen? Bied vanaf 1250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip - hand ingekleurde ets met rode menie
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Anton Heyboer - Het Systeem kopen? Bied vanaf 695!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het Systeem
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Han Snel - Balinese schoonheid. - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 2250!
Han Snel (1925-1998) Nederlands Balinese schoonheid. - prachtig ingelijst
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.250
Bernard Aubertin - Voiture Brulée kopen? Bied vanaf 250!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brulée
Afmetingen8 x 20 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hans Rudolf Giger - PATENT OCHSNER kopen? Bied vanaf 1000!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers PATENT OCHSNER
Afmetingen79 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Jaap de Ruig - schilderles in het atelier kopen? Bied vanaf 275!
Jaap de Ruig (1909-1992) Nederlands schilderles in het atelier
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 350!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Frank Borst - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!
Frank Borst (1956) Nederlands Vrouwelijk naakt
TechniekHout
Afmetingen90 x 45 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250