3. items
  5. CoBrA Kunst

CoBrA Kunst

Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster) kopen? Bied vanaf 40!
Wessel Couzijn (1912-1984) Nederlands Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
TechniekHardcover
Afmetingen27 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard kopen? Bied vanaf 145!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Colin-Maillard
Afmetingen42 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 145
Jan Montyn - kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurrijke ets Jan Montyn op geschept papier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen69.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Madeleine Leddy - First green of spring kopen? Bied vanaf 50!
Madeleine Leddy (1946) Nederlands First green of spring
TechniekEts
Afmetingen42 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 37!
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Hendrik Jan Wolter - 2 boekwerken: monografie hardcover & gids 1973 Arti kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Nederlands 2 boekwerken: monografie hardcover & gids 1973 Arti
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Siep van den Berg - No80 Bruin, 1979 kopen? Bied vanaf 175!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands No80 Bruin, 1979
TechniekCollage
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Val-Saint-Lambert - Val st Lambert- Gary vaas kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Val st Lambert- Gary vaas
Afmetingen20.5 x 9 x 20.5 cm (h x b x d)
Gewicht1.2 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Freddy Flores Knistoff - Originele schilderijen van CAPA 2023 Limited Art Box Edition kopen? Bied vanaf 250!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens Originele schilderijen van CAPA 2023 Limited Art Box Edition
Afmetingen29.7 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Elva Polyakova - Windy evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!
Elva Polyakova (1970) Pools Windy evening in Amsterdam
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Herman Heijenbrock - 2x: Leven en Werk, 1998 & Mens en Werk, 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Herman Heijenbrock (1871-1948) Nederlands 2x: Leven en Werk, 1998 & Mens en Werk, 1990
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Elva Polyakova - Tulips in colours kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulips in colours
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Elva Polyakova - Summer nice day kopen? Bied vanaf 450!
Elva Polyakova (1970) Pools Summer nice day
Afmetingen103 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen83 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Elva Polyakova - Roses in colours kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Roses in colours
Afmetingen72 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Johan Barthold Jongkind - 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Johan Barthold Jongkind (1819-1891) Nederlands Frans 2x: Monografie hardcover 2003 & gids aquarellen 1971
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Gena - Abstract Twee Luik kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Abstract Twee Luik
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt (1934) Frans Le Pin et l'Homme de Neige
TechniekLitho
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anton Heyboer - danseres . kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres .
Afmetingen39.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Johan van den Berg - rood over rood kopen? Bied vanaf 350!
Johan van den Berg (1939) Nederlands rood over rood
Afmetingen200 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 100
Kunstaardewerkfabriek Sint Lukas - sierlijk St Lukas vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Kunstaardewerkfabriek Sint Lukas (1909-1933) Nederlands sierlijk St Lukas vaasje
Afmetingen13.5 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Marta Jedrysko - Aurelia kopen? Bied vanaf 25!
Marta Jedrysko (1959) Nederlands Pools Aurelia
Afmetingen77 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Chris Snijders - Vismarkt, Lutherse Kerk No.18/100 kopen? Bied vanaf 150!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Vismarkt, Lutherse Kerk No.18/100
TechniekEts
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Andrea - Stilleven met fruit en bloemen "France" kopen? Bied vanaf 150!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen "France"
TechniekAquarel
Afmetingen71.5 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Annemarie Bierlaagh - Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart. kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Bierlaagh (1940) Nederlands Lijst met keramiek " DAMESSLIPJE " heel apart.
TechniekKeramiek
Afmetingen24 x 24 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. kopen? Bied vanaf 95!
Pieter Lessing (1957) Zuid-Afrikaans Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat.
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Marc Jonk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marc Jonk (1951) Nederlands Zonder titel
Afmetingen75 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Willem de Haas Hemken - Smedestraat, Haarlem kopen? Bied vanaf 200!
Willem de Haas Hemken (1831-1911) Nederlands Smedestraat, Haarlem
TechniekAquarel
Afmetingen28.4 x 23.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Val-Saint-Lambert - Schaal met deksel in de vorm van een schildpad kopen? Bied vanaf 15!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Schaal met deksel in de vorm van een schildpad
Afmetingen7 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Jiri Anderle - " Manipulace II" 1976 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 550!
TechniekEts
Afmetingen42 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Maurice Van Essche - Nude Studies (7 x) kopen? Bied vanaf 400!
Maurice Van Essche (1906-1977) Belgisch Nude Studies (7 x)
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Hans Klaui - Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Klaui (1945) Nederlands Prachtige zeefdruk handgesigneerd en genummerd - Titel FESTO 2000
Afmetingen46 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Rudolf Vombek - E7 / 72 B kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Vombek (1930-2008) Duits Sloveens E7 / 72 B
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Jasper Banen - Vogel dans kopen? Bied vanaf 280!
Jasper Banen (1962) Nederlands Vogel dans
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 45!
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aad de Haas - 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie. kopen? Bied vanaf 50!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie.
TechniekSoftcover
Afmetingen19.7 x 20 cm (h x b)
€ 50
Bettina Rheims - Karen Elson Vetue d'Une Couronne de Fleurs, 2000 kopen? Bied vanaf 90!
Bettina Rheims (1952) Frans Karen Elson gekleed in een kroon van bloemen, 2000
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 90
Pieter de Jong - Herfst in het bos. kopen? Bied vanaf 10!
Pieter de Jong (1878-1953) Nederlands Herfst in het bos.
Afmetingen52 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Robbert Fortgens - 2 hardcovers, 1x gesigneerd- kopen? Bied vanaf 50!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd-
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Jiri Anderle - "Kopf" 1967 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen54 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Geert Jan Jansen - 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta kopen? Bied vanaf 65!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23.5 cm (h x b)
€ 65