3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Herman Brood - Brood en Hond kopen? Bied vanaf 745!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Brood en Hond
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Herman Brood - IK Ik kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands IK Ik
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Roger Raveel - Individueel en algemeen kopen? Bied vanaf 1795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Individueel en algemeen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795
Pierre Alechinsky - Bleachers kopen? Bied vanaf 450!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Bleachers
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Kees Verkade - MAPJE MET 5 LITHO’S kopen? Bied vanaf 348!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands MAPJE MET 5 LITHO’S
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 348
Romain de Tirtoff - (Erté) Reflections: gesigneerde, genummerde serigraph in beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 1850!
Romain de Tirtoff (1892-1990) Russisch (Erté) Reflections: gesigneerde, genummerde serigraph in beperkte oplage.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.850
Herman Brood - Lady Di kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Lady Di
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 89 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Ross Bleckner - „Happiness for Instance II“ - Auflage 75 - signiert - nummeriert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 2100!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans “Happiness for Instance II” - Oplage 75 - gesigneerd - genummerd - (108 x 83 cm)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.100
Corneille - Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.000
Corneille - Aquagravure "La vie en rose' - 2008 kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aquagravure "La vie en rose' - 2008
Techniek Gravure
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.000
Luc Tuymans - Untitled (Tryptich) - 2001 kopen? Bied vanaf 3200!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Untitled (Tryptich) - 2001
Techniek Offset
Afmetingen 58 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 3.200
Corneille - La maison rouge - Hommage aan Edvard Munch - Groot litho kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La maison rouge - Hommage aan Edvard Munch - Groot litho
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Pierre Alechinsky - Compositie kopen? Bied vanaf 575!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Compositie
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Pierre Alechinsky - Boréalité I - 1976 - IX/X kopen? Bied vanaf 1150!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Boréalité I - 1976 - IX/X
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 1.150