3. items
  5. Keramiek, Glas & Design

Keramiek, Glas & Design

Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bo op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina om het volledige aanbod in deze categorie te bekijken. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.

Vest Keramiek Gouda - Regina vaasje kopen? Bied vanaf 40!
Vest Keramiek Gouda Nederlands Regina vaasje
Afmetingen 9 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Heinrich Hoffmann - Zodiac: geëtste prachtige afbeelding van een Maagd met de dierenriem kopen? Bied vanaf 150!
Heinrich Hoffmann (1875-1938) Tsjechisch Zodiac: geëtste prachtige afbeelding van een Maagd met de dierenriem
Afmetingen 5 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Bertoncello - Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur kopen? Bied vanaf 150!
Bertoncello (1930-2011) Italiaans Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur
Afmetingen 19 x 29 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Royal Goedewaagen - Schaal voor planten of bloemen- turquoise kopen? Bied vanaf 35!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands Schaal voor planten of bloemen- turquoise
Afmetingen 7 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Johan van Loon - Porselein Pot kopen? Bied vanaf 275!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Pot
Afmetingen 9 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 348 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Johan van Loon - Porselein Com kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Com
Afmetingen 8 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 220 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Johan van Loon - Porselein Theepot kopen? Bied vanaf 325!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Theepot
Afmetingen 21 x 20 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 346 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Johan van Loon - Schelp Vaas kopen? Bied vanaf 375!
Johan van Loon (1934) Nederlands Schelp Vaas
Afmetingen 32 x 11 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 357 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Plateelbakkerij Schoonhoven - Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd
Afmetingen 15 x 30 x 0.4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Kunstaardewerkfabriek Regina - Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938 kopen? Bied vanaf 35!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938
Afmetingen 10.5 x 18.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Porceleyne Fles - Wandbord van landschap met Molens en water , 1959 kopen? Bied vanaf 40!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Wandbord van landschap met Molens en water , 1959
Afmetingen 18.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Joska Kristall - Bijzondere Joska Kristall mond geblazen vaas - 21 cm hoog. kopen? Bied vanaf 50!
Joska Kristall (1960) Duits Bijzondere Joska Kristall mond geblazen vaas - 21 cm hoog.
Afmetingen 21 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 50
Flavio Poli - Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen kopen? Bied vanaf 35!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Borek Sipek - Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990
Afmetingen 50 x 45 x 45 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Borek Sipek - Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm kopen? Bied vanaf 385!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm
Afmetingen 50 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 385
Borek Sipek - Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog kopen? Bied vanaf 250!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog
Afmetingen 24 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Borek Sipek - Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm kopen? Bied vanaf 195!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm
Afmetingen 25 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Val-Saint-Lambert - Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955 kopen? Bied vanaf 400!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955
Afmetingen 18 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Floris Meydam - Karaf Whiskey servies Forest kopen? Bied vanaf 45!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Karaf Whiskey servies Forest
Afmetingen 35 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Ines de Booy - Vaas (vorm) kopen? Bied vanaf 65!
Ines de Booy (1950) Nederlands Vaas (vorm)
Afmetingen 18 x 21 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Walter Gerhards KG - vintage West Germany vaas uit de jaren 60 70 kopen? Bied vanaf 30!
Walter Gerhards KG (1957-2000) Duits vintage West Germany vaas uit de jaren 60 70
Afmetingen 63.5 x 32.5 x 32.5 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 30
Koninklijke Tichelaar Makkum - Antieke Makkum kast kommen/potten, 4x kopen? Bied vanaf 75!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Antieke Makkum kast kommen/potten, 4x
Afmetingen 12 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 75
N.V. Plateelbakkerij Delft - Delft polychroom Holland Handwerk, 1 dekselvaas en 2 trompet vazen kopen? Bied vanaf 70!
N.V. Plateelbakkerij Delft (1897-1928) Nederlands Delft polychroom Holland Handwerk, 1 dekselvaas en 2 trompet vazen
Afmetingen 35 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
€ 70
Societe Ceramique - Art Nouveau set vazen met floraal polychroom decor uit ca. 1910 kopen? Bied vanaf 65!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands Art Nouveau set vazen met floraal polychroom decor uit ca. 1910
Afmetingen 18.5 x 13 x 13 cm (h x b x d)
€ 65
Corneille - prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Kunstaardewerkfabriek Regina - 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor kopen? Bied vanaf 22!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor
Afmetingen 7 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 22
Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Transparante Uilskuikens kristal
Afmetingen 10 x 9.7 x 4.6 cm (h x b x d)
Gewicht 330 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Mats Jonasson - Schitterende, helder kristallen sculptuur kopen? Bied vanaf 65!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Schitterende, helder kristallen sculptuur
Afmetingen 13 x 15.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1230 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Mats Jonasson - Schitterende schaal loodkristal kopen? Bied vanaf 49!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Schitterende schaal loodkristal
Afmetingen 2.8 x 25.2 x 25.2 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
€ 49
Hutschenreuther - Ole Winther - Wandbord December kopen? Bied vanaf 20!
Hutschenreuther (1814) Duits Ole Winther - Wandbord December
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
€ 20
Mats Jonasson - Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas kopen? Bied vanaf 42!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas
Afmetingen 11 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
€ 42
Royal Copenhagen - Kristallen schaal ontwerp Per Lutken kopen? Bied vanaf 37!
Royal Copenhagen (1775) Deens Kristallen schaal ontwerp Per Lutken
Afmetingen 6 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
€ 37
Ton van de Rotten - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton van de Rotten (1933-2019) Nederlands Geen titel
Afmetingen 8 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pukeberg Glass - Solifleur vaasjes (2) kopen? Bied vanaf 20!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Solifleur vaasjes (2)
Afmetingen 6 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 585 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Upsala-Ekeby - Harald Östergren - aardewerk kan kopen? Bied vanaf 60!
Upsala-Ekeby (1886-1978) Zweeds Harald Östergren - aardewerk kan
Afmetingen 22 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1035 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Charles Vos - Maria met Jezuskind en Crusifix kopen? Bied vanaf 300!
Charles Vos (1888-1954) Nederlands Maria met Jezuskind en Crusifix
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 300
Ed Meissenberg - Kunst keramisch blauw conisch vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Ed Meissenberg (1951) Nederlands Kunst keramisch blauw conisch vaasje
Afmetingen 14 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Krosno Glass S.A. - Olielamp kopen? Bied vanaf 15!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Olielamp
Afmetingen 13 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 15
Bayel Cristal - Decoratieve schaal kopen? Bied vanaf 20!
Bayel Cristal (1666) Frans Decoratieve schaal
Afmetingen 13 x 22 cm (h x b)
€ 20
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) - Matglazen zakdoek vaas kopen? Bied vanaf 20!
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) (1952) Italiaans Matglazen zakdoek vaas
Afmetingen 12 x 19 cm (h x b)
€ 20
Gerda Stromberg - Kristallen vaas Strömerbergs hyttan kopen? Bied vanaf 20!
Gerda Stromberg (1879-1960) Zweeds Kristallen vaas Strömerbergs hyttan
Afmetingen 14 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Kosta Boda - Göran Wärff druppelvaas kopen? Bied vanaf 30!
Kosta Boda (1742) Zweeds Göran Wärff druppelvaas
Afmetingen 21 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Val-Saint-Lambert - Luxval model Américain kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Luxval model Américain
Afmetingen 22.5 x 11 cm (h x b)
€ 25
Val-Saint-Lambert - Vaas Davis kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Vaas Davis
Afmetingen 25 x 15 x 15 cm (h x b x d)
€ 25