3. items
  5. Design

Design

Wilt u graag exclusieve designobjecten kopen? Bijvoorbeeld een vintage design meubel, een modern vormgegeven lamp of prachtig glaswerk van Nederlandse of buitenlandse makelij? Bekijk dan het actuele aanbod design te koop bij Kunstveiling en volg de items die in de designveiling staan!

Ozzaro by Loranto - Liefdes paar kopen? Bied vanaf 75!
Ozzaro by Loranto Tsjechisch Liefdes paar
Afmetingen 32.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1360 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 75
Bela Silva - koraal kopen? Bied vanaf 2000!
Bela Silva (1966) Portugees koraal
Afmetingen 65 x 35 x 35 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Villeroy en Boch - Potten met deksel en mokken, o.a. Botanica (5) kopen? Bied vanaf 30!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Potten met deksel en mokken, o.a. Botanica (5)
Afmetingen 12 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 320 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Vest Keramiek Gouda - Regina vaasje kopen? Bied vanaf 40!
Vest Keramiek Gouda Nederlands Regina vaasje
Afmetingen 9 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Heinrich Hoffmann - Zodiac: geëtste prachtige afbeelding van een Maagd met de dierenriem kopen? Bied vanaf 150!
Heinrich Hoffmann (1875-1938) Tsjechisch Zodiac: geëtste prachtige afbeelding van een Maagd met de dierenriem
Afmetingen 5 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Bertoncello - Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur kopen? Bied vanaf 150!
Bertoncello (1930-2011) Italiaans Roberto Rigon vaas met Screziato Tabacco glazuur
Afmetingen 19 x 29 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Royal Goedewaagen - Schaal voor planten of bloemen- turquoise kopen? Bied vanaf 35!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands Schaal voor planten of bloemen- turquoise
Afmetingen 7 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Johan van Loon - Porselein Pot kopen? Bied vanaf 275!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Pot
Afmetingen 9 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht 348 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Johan van Loon - Porselein Com kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Com
Afmetingen 8 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 220 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Johan van Loon - Porselein Theepot kopen? Bied vanaf 325!
Johan van Loon (1934) Nederlands Porselein Theepot
Afmetingen 21 x 20 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 346 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Johan van Loon - Schelp Vaas kopen? Bied vanaf 375!
Johan van Loon (1934) Nederlands Schelp Vaas
Afmetingen 32 x 11 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 357 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Plateelbakkerij Schoonhoven - Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Nederlands Peter Diem, tegels Vliegende koeien, gesigneerd
Afmetingen 15 x 30 x 0.4 cm (h x b x d)
€ 30
Kunstaardewerkfabriek Regina - Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938 kopen? Bied vanaf 35!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938
Afmetingen 10.5 x 18.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Porceleyne Fles - Wandbord van landschap met Molens en water , 1959 kopen? Bied vanaf 40!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Wandbord van landschap met Molens en water , 1959
Afmetingen 18.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Swatch - The Orb (horloge) kopen? Bied vanaf 150!
Swatch (1983) Zwitsers The Orb (horloge)
Afmetingen 19 x 14 x 14 cm (h x b x d)
€ 150
Joska Kristall - Bijzondere Joska Kristall mond geblazen vaas - 21 cm hoog. kopen? Bied vanaf 50!
Joska Kristall (1960) Duits Bijzondere Joska Kristall mond geblazen vaas - 21 cm hoog.
Afmetingen 21 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 50
Flavio Poli - Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen kopen? Bied vanaf 35!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Murano asbak met geel rode kleuren en gekartelde randen
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Borek Sipek - Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990
Afmetingen 50 x 45 x 45 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Borek Sipek - Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm kopen? Bied vanaf 385!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm
Afmetingen 50 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 385
Borek Sipek - Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog kopen? Bied vanaf 250!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog
Afmetingen 24 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Borek Sipek - Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm kopen? Bied vanaf 195!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm
Afmetingen 25 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Val-Saint-Lambert - Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955 kopen? Bied vanaf 400!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955
Afmetingen 18 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
1e gehalte Zilver - George lamberts zilveren Londense kandelaar kopen? Bied vanaf 65!
1e gehalte zilver Nederlands George lamberts zilveren Londense kandelaar
Afmetingen 36 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 750 g
€ 65
Hans Theo Baumann - 2 ovenvaste design jaren 70 schenkpan/kan met deksel Arzberg 3000 kopen? Bied vanaf 42!
Hans Theo Baumann (1924-2016) Duits 2 ovenvaste design jaren 70 schenkpan/kan met deksel Arzberg 3000
Afmetingen 7.5 x 17 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
€ 42
Floris Meydam - Karaf Whiskey servies Forest kopen? Bied vanaf 45!
Floris Meydam (1919-2011) Nederlands Karaf Whiskey servies Forest
Afmetingen 35 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 45
Ines de Booy - Vaas (vorm) kopen? Bied vanaf 65!
Ines de Booy (1950) Nederlands Vaas (vorm)
Afmetingen 18 x 21 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Walter Gerhards KG - vintage West Germany vaas uit de jaren 60 70 kopen? Bied vanaf 30!
Walter Gerhards KG (1957-2000) Duits vintage West Germany vaas uit de jaren 60 70
Afmetingen 63.5 x 32.5 x 32.5 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 30
Koninklijke Tichelaar Makkum - Antieke Makkum kast kommen/potten, 4x kopen? Bied vanaf 75!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Antieke Makkum kast kommen/potten, 4x
Afmetingen 12 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 75
N.V. Plateelbakkerij Delft - Delft polychroom Holland Handwerk, 1 dekselvaas en 2 trompet vazen kopen? Bied vanaf 70!
N.V. Plateelbakkerij Delft (1897-1928) Nederlands Delft polychroom Holland Handwerk, 1 dekselvaas en 2 trompet vazen
Afmetingen 35 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
€ 70
Societe Ceramique - Art Nouveau set vazen met floraal polychroom decor uit ca. 1910 kopen? Bied vanaf 65!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands Art Nouveau set vazen met floraal polychroom decor uit ca. 1910
Afmetingen 18.5 x 13 x 13 cm (h x b x d)
€ 65
Corneille - prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch prachtcadeau feestdagen: puntgaaf bord en 4 puntgave bijpassende onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Kunstaardewerkfabriek Regina - 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor kopen? Bied vanaf 22!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor
Afmetingen 7 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 22
Mats Jonasson - Transparante Uilskuikens kristal kopen? Bied vanaf 49!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Transparante Uilskuikens kristal
Afmetingen 10 x 9.7 x 4.6 cm (h x b x d)
Gewicht 330 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Mats Jonasson - Schitterende, helder kristallen sculptuur kopen? Bied vanaf 65!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Schitterende, helder kristallen sculptuur
Afmetingen 13 x 15.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1230 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Mats Jonasson - Schitterende schaal loodkristal kopen? Bied vanaf 49!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Schitterende schaal loodkristal
Afmetingen 2.8 x 25.2 x 25.2 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
€ 49
Hutschenreuther - Ole Winther - Wandbord December kopen? Bied vanaf 20!
Hutschenreuther (1814) Duits Ole Winther - Wandbord December
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
€ 20
Mats Jonasson - Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas kopen? Bied vanaf 42!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas
Afmetingen 11 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
€ 42
Royal Copenhagen - Kristallen schaal ontwerp Per Lutken kopen? Bied vanaf 37!
Royal Copenhagen (1775) Deens Kristallen schaal ontwerp Per Lutken
Afmetingen 6 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
€ 37
Ton van de Rotten - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton van de Rotten (1933-2019) Nederlands Geen titel
Afmetingen 8 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pukeberg Glass - Solifleur vaasjes (2) kopen? Bied vanaf 20!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Solifleur vaasjes (2)
Afmetingen 6 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 585 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Upsala-Ekeby - Harald Östergren - aardewerk kan kopen? Bied vanaf 60!
Upsala-Ekeby (1886-1978) Zweeds Harald Östergren - aardewerk kan
Afmetingen 22 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1035 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Charles Vos - Maria met Jezuskind en Crusifix kopen? Bied vanaf 300!
Charles Vos (1888-1954) Nederlands Maria met Jezuskind en Crusifix
Afmetingen 44 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 300
Ed Meissenberg - Kunst keramisch blauw conisch vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Ed Meissenberg (1951) Nederlands Kunst keramisch blauw conisch vaasje
Afmetingen 14 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Mats Jonasson - Kristallen theelichthouder met vlinder kopen? Bied vanaf 18!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen theelichthouder met vlinder
Afmetingen 2 x 11 cm (h x b)
€ 18
Krosno Glass S.A. - Olielamp kopen? Bied vanaf 15!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Olielamp
Afmetingen 13 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 15