Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen

Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!
Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 32!
  • Potterie Oud Delft (1921)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1945 t/m 1999
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd

Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje met Bloemmotieven en Zeilboot met Molen op achtergrond.
Gesigneerd : Delft en de initialen  J.G (J.P. Groen) en nummer 115
Hoogte : 16 cm
Midden : 11cm
Voet : 6,5 cm
JP Groen was een plateelschilder die tussen 1951 en 1954 werkte voor De Porceleyne Fles, een van de meest gerenommeerde producenten van Delfts blauw aardewerk.
Zijn werk wordt gekenmerkt door de traditionele handgeschilderde blauwe decoraties op wit aardewerk, vaak met motieven zoals bloemen, molens, en landschappen.

Enkele kenmerken van JP Groen’s werk kunnen zijn:
Handgeschilderde details: Elk stuk is uniek door de handgeschilderde patronen.
Traditionele motieven: Veel van zijn werk bevat klassieke Nederlandse thema’s zoals molens, bloemen en landschappen.

Het Kannetje verkeerd in een goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijndrecht, Nederland
Binnen Nederland € 7,95
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25