5. Delfts Blauw

Delfts Blauw

Delfts Blauw

Vanaf de 17e eeuw begon men in Delft met het produceren van Delfts Blauw. Dit op Chinees porselein geïnspireerde aardewerk was, voornamelijk onder de rijkere families, zeer populair. Om die reden waren er in 1695 maarliefst meer dan 30 plateelbakkerijen actief in Delft. Tegenwoordig zijn dit er echter nog maar een paar. Het aardewerk dat in Delft is geproduceerd, wordt voorzien van een ‘Delft’ merk onderop het product. Voor dit merk is echter nooit auteursrecht aangevraagd, waardoor het geen garantie geeft dat het daadwerkelijk in Delft en op traditionele wijze vervaardigd is. De producten van ‘niet-Delftse’ merken die in deze categorie zijn opgenomen komen dus niet uit Delft zelf, maar zijn wel op een kwalitatieve wijze tot stand gebracht.

Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie kopen? Bied vanaf 29!
Keramiekfabriek Velsen (1920-2002) Nederlands Rode vaas met bloemdecoratie
Afmetingen 19.5 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 29
Kunstaardewerkfabriek Regina - Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938 kopen? Bied vanaf 40!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Plateel Schaaltje gemerkt door Regina - René WB Gouda Holland, 1938
Afmetingen 10.5 x 18.5 x 11.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Potterie Oud Delft - Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen kopen? Bied vanaf 40!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Handgeschilderd Delfts Blauw Kannetje , Gesigneerd : J.P. Groen
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Royal Boch - Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts kopen? Bied vanaf 30!
Royal Boch (1841) Belgisch Wandbord Made for Royal Sphinx by Boch Belgium - Holland - Delfts
Afmetingen 25 x 25 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 30
Rosenthal - Versace Medusa 3-delige chinese theekop met deksel en schotel kopen? Bied vanaf 290!
Rosenthal (1879-2009) Duits Versace Medusa 3-delige chinese theekop met deksel en schotel
Afmetingen 8.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 195 g
€ 290
Royal Boch - kaststel delftsblauw vaas dekselpot antiek kopen? Bied vanaf 150!
Royal Boch (1841) Belgisch kaststel delftsblauw vaas dekselpot antiek
Afmetingen 32 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Royal Goedewaagen - Schaal voor planten of bloemen- turquoise kopen? Bied vanaf 35!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands Schaal voor planten of bloemen- turquoise
Afmetingen 7 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Lichtgrijze vaas kopen? Bied vanaf 25!
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Nederlands Lichtgrijze vaas
Afmetingen 26.5 x 11 cm (h x b)
Gewicht 800 g
€ 25
Porceleyne Fles - Wandbord van landschap met Molens en water , 1959 kopen? Bied vanaf 45!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Wandbord van landschap met Molens en water , 1959
Afmetingen 18.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Vaasje Decor Capri kopen? Bied vanaf 10!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Vaasje Decor Capri
Afmetingen 8 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Heinen Delfts Blauw - De herfst kopen? Bied vanaf 60!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands De herfst
Afmetingen 3 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 101 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 60
Rosenthal - Studioline vintage retro design vaas kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Studioline vintage retro design vaas
Afmetingen 27 x 17 cm (h x b)
€ 50
Firma Regout & Co - 2 bordjes PAJONG Chinoiserie kopen? Bied vanaf 20!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands 2 bordjes PAJONG Chinoiserie
Afmetingen 2 x 20 x 20 cm (h x b x d)
€ 20
Rosenthal - 6 Raymond Peynet cognacglazen kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits 6 Raymond Peynet cognacglazen
Afmetingen 10 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Corona kopen? Bied vanaf 150!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Corona
Afmetingen 30 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Wandbord Kitty 2965/35 kopen? Bied vanaf 25!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Wandbord Kitty 2965/35
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
De Sphinx - Groot bord in heel goede staat , paard en wagen kopen? Bied vanaf 50!
De Sphinx (1899) Nederlands Groot bord in heel goede staat , paard en wagen
Afmetingen 40 x 4.5 cm (h x b)
€ 50
Heinen Delfts Blauw - Prachtig delfts blauw bord met bloemen kopen? Bied vanaf 30!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands Prachtig delfts blauw bord met bloemen
Afmetingen 36 x 3.5 cm (h x b)
€ 30
Porceleyne Fles - Delftsblauw gesigneerd Buikvaasje met bloemmotief kopen? Bied vanaf 35!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Delftsblauw gesigneerd Buikvaasje met bloemmotief
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gewicht 522 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Societe Ceramique - lampetset kopen? Bied vanaf 50!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands lampetset
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - Snuisterijenbakje kopen? Bied vanaf 15!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Snuisterijenbakje
Afmetingen 2 x 11 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Koninklijke Tichelaar Makkum - Schalen kopen? Bied vanaf 100!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Schalen
Afmetingen 12 x 26 x 10 cm (h x b x d)
€ 100
Rosenthal - Puntgaaf vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 100!
Rosenthal (1879-2009) Duits Puntgaaf vrouwenfiguur
Afmetingen 31.3 x 20 x 13 cm (h x b x d)
€ 100
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Rhodian kopen? Bied vanaf 40!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Rhodian
Afmetingen 38 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Heinen Delfts Blauw - Delftsblauwe amphora kopen? Bied vanaf 70!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands Delftsblauwe amphora
Afmetingen 17 x 9 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Koninklijke Tichelaar Makkum - 3 Oud Hollandse tegels in houten lijst kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 3 Oud Hollandse tegels in houten lijst
Afmetingen 16 x 16 x 2.2 cm (h x b x d)
€ 30
Koninklijke Tichelaar Makkum - Prachtig opengewerkt zeskantige schaaltje kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Prachtig opengewerkt zeskantige schaaltje
Afmetingen 6.5 x 22 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Gouda Decorative teller kopen? Bied vanaf 89!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Gouda Decoratieteller
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
Gewicht 1 g
€ 89
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Kon. Plazuid Gouda Holland kopen? Bied vanaf 125!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Kon. Plazuid Gouda Holland
Afmetingen 21.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Rosenthal - Dorothea Kirchner-Moldenhauer (1879-1968) - Figurine - Chien assis - Porcelaine kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits Dorothea Kirchner-Moldenhauer (1879-1968) - Beeldje - Chien assis - Porcelein
Afmetingen 11 x 6.5 x 5 cm (h x b x d)
€ 125
Koninklijke Tichelaar Makkum - oude zeshoekige wandbordje (Workum) kopen? Bied vanaf 20!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands oude zeshoekige wandbordje (Workum)
Afmetingen 10 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Heinen Delfts Blauw - Paard en wagen kopen? Bied vanaf 50!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands Paard en wagen
Afmetingen 3.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - kleine wandbordjes kopen? Bied vanaf 50!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands kleine wandbordjes
Afmetingen 4 x 20 cm (h x b)
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - Kastvaas/dekselvaas kopen? Bied vanaf 75!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Kastvaas/dekselvaas
Afmetingen 31 x 17 cm (h x b)
€ 75
Koninklijke Tichelaar Makkum - 3 koninklijke Tichelaar Makkum borden kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 3 koninklijke Tichelaar Makkum borden
Afmetingen 4 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Royal Boch - Boch La Louviere kopen? Bied vanaf 25!
Royal Boch (1841) Belgisch Boch La Louviere
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 25
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 25
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Herinneringsbord kopen? Bied vanaf 27!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Herinneringsbord
Afmetingen 26 x 26 x 3 cm (h x b x d)
€ 27