Mooi gedecoreerd Wandbord met voorstelling van oude Molen, Boerderij en Zeilboot
Rondom de afbeelding zit een prachtig gedecoreerde rand met een Bloem motief en schulprand
Het Kobaltblauw Delfts keramiek bord is gemaakt door Boch Belgium voor Royal Sphinx, Holland - Delfts ,
Merkteken op achterzijde
Hand beschilderd, typisch Hollands tafereel.
Vintage uit de jaren 60,
Materiaal: Keramiek.
De diameter van het bord is 25 cm, en is 3,5 cm diep en heeft een ophang beugeltje aan de achterzijde.
De plaat / bord is in uitstekende staat, geen schilfers.