3. items
  5. CoBrA Kunst

CoBrA Kunst

Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Corry Ammerlaan - Naar de top kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Naar de top
TechniekVerbronsd
Afmetingen13.7 x 13.4 x 3.4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Corry Ammerlaan - Met het oog op de goede samenwerking kopen? Bied vanaf 10!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Met het oog op de goede samenwerking
TechniekVerbronsd
Afmetingen11.2 x 6.8 x 3.2 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Dirk Broeder - Joy, is posing kopen? Bied vanaf 105!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Joy, is posing
Afmetingen56 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
Huidig bod
€ 105
1 bieding
Herman Brood - OOR (listen to this) kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands OOR (listen to this)
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Luis Penin - Gala de duda kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de duda
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Olivier Julia (1952) Nederlands 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Luis Penin - Gala de sillas de ruedas kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de sillas de ruedas
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wouter Stips - Papa komt zo! kopen? Bied vanaf 250!
Wouter Stips (1944) Nederlands Papa komt zo!
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zonder titel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Anke Peddemors - 12 tekeningen kleur 10x13 cm wc kopen? Bied vanaf 75!
Anke Peddemors (1947) Nederlands 12 tekeningen kleur 10x13 cm wc
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Arc du Carrousel, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Lefteris Olympios - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Lefteris Olympios (1953) Cypriotisch Grieks Nederlands Onbekend
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 100
Julius Theodor Unger - Singel Amsterdam kopen? Bied vanaf 275!
Julius Theodor Unger (1890-1968) Nederlands Singel Amsterdam
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Ad van Riel - Fifteen Columns kopen? Bied vanaf 185!
Ad van Riel (1959) Nederlands Fifteen Columns
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 185
Michiel van Nieuwland - Nagasaura interieur kopen? Bied vanaf 435!
Michiel van Nieuwland (1961) Nederlands Nagasaura interieur
Afmetingen127 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 435
Yves Lohe - Schitterend beeld van een jongen met grote bloem en strik kopen? Bied vanaf 175!
Yves Lohe (1947) Frans Schitterend beeld van een jongen met grote bloem en strik
TechniekBrons
Afmetingen19 x 11 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI kopen? Bied vanaf 24!
Avraham Inlender (1932-2003) Israëlisch Pools e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Siem Wardenaar - Jockey op renpaard kopen? Bied vanaf 250!
Siem Wardenaar (1934) Nederlands Jockey op renpaard
TechniekBrons
Afmetingen19 x 27 x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Jan Bosschaert - Lot van 4 gesigneerde zeefdrukken - striphelden - zelden aangeboden kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bosschaert (1957) Belgisch Lot van 4 gesigneerde zeefdrukken - striphelden - zelden aangeboden
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Astrid Engels - Vriendschap - Geluk kopen? Bied vanaf 100!
Astrid Engels (1941) Nederlands Vriendschap - Geluk
Afmetingen48 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Astrid Engels - Vriendschap - Tragiek kopen? Bied vanaf 100!
Astrid Engels (1941) Nederlands Vriendschap - Tragiek
Afmetingen48 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Bevort - Havenzicht kopen? Bied vanaf 400!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Havenzicht
Afmetingen82 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Harrie van Rosmalen - Villa. kopen? Bied vanaf 400!
Harrie van Rosmalen (1923-2001) Nederlands Villa.
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Brecht - Zeefdruk uit 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Brecht (1953-2010) Nederlands Zeefdruk uit 1993
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Karel Appel - Collectie Cobra-uitgaven Cobra Museum Amsterdam en anderen kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Collectie Cobra-uitgaven Cobra Museum Amsterdam en anderen
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Herman Brood - Torso (GROOT) kopen? Bied vanaf 280!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso (GROOT)
Afmetingen105 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Nadya Tolokonnikova - Handpainted Balaclava kopen? Bied vanaf 175!
Nadya Tolokonnikova (1989) Russisch Handpainted Balaclava
TechniekOverig
Afmetingen38 x 19 x 1 cm (h x b x d)
€ 175
Panamarenko - Interfunktionen4 kopen? Bied vanaf 200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Interfunktionen4
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen29.3 x 21.8 cm (h x b)
€ 200
Ortho Owen - Sportlitho Voetbal 1990 kopen? Bied vanaf 80!
Ortho Owen (1953-1992) Canadees Sportlitho Voetbal 1990
TechniekLitho
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ton Schulten - Herfst kopen? Bied vanaf 250!
Ton Schulten (1938) Nederlands Herfst
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Maria Donker - litho: het licht speelt met het water, de vissen jagen naar het licht - 1996 kopen? Bied vanaf 49!
Maria Donker (1962) Nederlands litho: het licht speelt met het water, de vissen jagen naar het licht - 1996
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Karel Puhl - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Karel Puhl (1942) Nederlands zonder titel
Afmetingen15.5 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 15
Sylvia Edwards - Dragons kopen? Bied vanaf 40!
Sylvia Edwards (1937-2018) Amerikaans Dragons
Afmetingen45 x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Ton Schulten - Zomer kopen? Bied vanaf 325!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zomer
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325