Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot - street art - Acrylverf "in de auto" gesign
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zonnige herfstdag - gesigneerd
Jan Battermann - Titel op achterkant niet leesbaar voor mij
Arthur Boris O'Klein - Comme nos maitres Ltd editie 51/100
Dolf Zwerver - Jongen en meisje in de natuur, ets
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede
Corneille - en Christian Dotremont: 2 uitgaves met lithografieën - oplage 300
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Jan Sirks - Zuiderkerk Amsterdam 055-JS
Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Jentsje Popma - Bruggetje bij Giessendam
Karel Appel - 1x gesigneerd boekje Appel met litho omslag 1962
Karel Appel - Abstracte compositie - zeer vroege litho
Auke de Vries - Geometrische compositie
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Rien Goené - Geometrisch Abstract IJzerplastiek
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica)
Heinz Mack - Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot)
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 3 / 200
Richard Smeets - zeefdruk ingelijst - Over Rozen - 23545
Lydia Oerlemans - prachtige aquatint Horizon 14/20 - ingelijst - 24044
Fon Klement - acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502
Johannes Hessel Brolsma - aquarel - Rivierenlandschap - 21534
Jaap Stellaart - acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797
Barend Sibie - olieverf - Watermolen Schermerhorn - 23610
Jaap Stellaart - acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798
Joub Wiertz - olieverf - Westeinderplassen met zicht op Watertoren Aalsmeer - ZEER GROOT
Hannes Kuiper - zeefdruk - Nature's Love - 21960
Maria Megens - zeefdruk - Zonder titel - Ingelijst (Groot) 24075
Willem Frederik Hulk - landschap met koeien
Hans Innemee - Tweeluik The Cat & Bluebird
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!)
Joop Stoop - De krachtige vrouw
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!