Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Han van Meegeren - Portret van een zittende vrouw
Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst
Henk Peeters - Zeefdruk: Gras voor Yvonne - 2001
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Anton Rooskens - litho; compositie - 1967
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen
Jeroen Henneman - Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Anton Rooskens - Vredesduif - zeer vroeg kunstwerk ☆☆ Sterk In prijs verlaagd ☆☆
Albert Mulder - Asters in bloempot
Jeanne Bieruma Oosting - Sneeuwuil
Mia Westerhof - 4039356 Zeefdruk, Forum - Ingelijst
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot - street art - Acrylverf "in de auto" gesign
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zonnige herfstdag - gesigneerd
Jan Battermann - Titel op achterkant niet leesbaar voor mij
Arthur Boris O'Klein - Comme nos maitres Ltd editie 51/100
Dolf Zwerver - Jongen en meisje in de natuur, ets
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede
Corneille - en Christian Dotremont: 2 uitgaves met lithografieën - oplage 300
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Jan Sirks - Zuiderkerk Amsterdam 055-JS
Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Jentsje Popma - Bruggetje bij Giessendam
Karel Appel - 1x gesigneerd boekje Appel met litho omslag 1962
Karel Appel - Abstracte compositie - zeer vroege litho
Auke de Vries - Geometrische compositie
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Rien Goené - Geometrisch Abstract IJzerplastiek
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen