Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 51/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.