Frank Sinatra - DVD Frank Sinatra the man and his music
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Frank Sinatra - a passionate life dvd
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.