KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

863 aangeboden items / 6764 verkochte items

Sjef Henderickx - Tekening - 1987 kopen? Bied vanaf 59!
Sjef Henderickx (1944) Nederlands Tekening - 1987
Techniek Houtskool
Afmetingen 21 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 59
Jan Battermann - Houtsnede: het gezin - 1956 kopen? Bied vanaf 39!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Houtsnede: het gezin - 1956
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 39
Tom Thijsse - 7 houtsneden: De zeven Hoofdzonden - 1999 kopen? Bied vanaf 29!
Tom Thijsse (1945) Nederlands 7 houtsneden: De zeven Hoofdzonden - 1999
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 35!
Steye Raviez (1942-2017) Nederlands Foto: Jan Wolkers
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
€ 35
Carlo Guarienti - Litho: Amsterdam - 1954 kopen? Bied vanaf 49!
Carlo Guarienti (1923) Italiaans Litho: Amsterdam - 1954
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Dietz Edzard - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Dietz Edzard (1893-1963) Duits Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Jan Sierhuis - Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Foto: Jan Sierhuis en Bert Schierbeek - 1974
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 49
Poppe Damave - ets: 2 figuren kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands ets: 2 figuren
Techniek Ets
Afmetingen 21.3 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Harry van Kuyk - zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands zeefdruk: naakt - 1996
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 199
Rudolf Bremmer - Houtsnede: violist kopen? Bied vanaf 39!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Houtsnede: violist
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 39
Ad Petersen - Foto: Portretten van Roland Topor - 1975 kopen? Bied vanaf 100!
Ad Petersen (1931-2021) Nederlands Foto: Portretten van Roland Topor - 1975
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Hans Abbing - Zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands Zeer grote krijttekening - 1995
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 200
Auk de Boer - linosnede - 1985 kopen? Bied vanaf 75!
Auk de Boer (1957) Nederlands linosnede - 1985
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 75 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Jeff Koons - Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 299!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Ingelijste foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
Techniek C-Print
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 199
Rob Cox - 2x Ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2x Ets - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 70
Pierre van Soest - Potloodtekening: portret Bert Schierbeek kopen? Bied vanaf 99!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Potloodtekening: portret Bert Schierbeek
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 99
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Kurt Lob - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Lob (1926-2015) Nederlands Duits Litho - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 41.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
C.L. Dake - Litho: portret van Joseph Marie Orelio kopen? Bied vanaf 59!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Litho: portret van Joseph Marie Orelio
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Horst Antes - Ets: de kop kopen? Bied vanaf 59!
Horst Antes (1936) Duits Ets: de kop
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 38.5 x 30 cm (h x b)
€ 59
Pim Schilt - linosnede: Zeemans lied - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Pim Schilt (1939) Nederlands linosnede: Zeemans lied - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Theo Ros - Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks! kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks!
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Corneille - Litho - 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Ronald Tolman - Ets: Tatoeage kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: Tatoeage
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Michael Jepkes - 3 etsen kopen? Bied vanaf 49!
Michael Jepkes (1938) Nederlands 3 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Paul Indrek Kostabi - Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 60 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Dirkje Kuik - inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13 x 16.3 cm (h x b)
Drager Papier
€ 75
Herman Bieling - Houtsnede kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Paul de Lussanet - Zeefdruk: liggend naakt - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zeefdruk: liggend naakt - 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Ria Zurne - ets: gedachtenwisseling kopen? Bied vanaf 50!
Ria Zurne (1945-2009) Nederlands ets: gedachtenwisseling
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Cor Jaring - Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?) kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Een man met een beschilderd gezicht (Robert Jasper Grootveld?)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
€ 125
Rein Dool - Litho: kind - 1965 kopen? Bied vanaf 29!
Rein Dool (1933) Nederlands Litho: kind - 1965
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Gerdine Duijsens-Kroezen - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn' kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn'
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Jan Henderikse - Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days.. kopen? Bied vanaf 695!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days..
Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Peter van Poppel - gouache: zelfbeeld weerspiegeld in spiegel - 1987 kopen? Bied vanaf 199!
Peter van Poppel (1945) Nederlands gouache: zelfbeeld weerspiegeld in spiegel - 1987
Techniek Gouache
Afmetingen 13 x 9.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 199
Corneille - Litho - 1985 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1985
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Robert Zeppel-Sperl - Kleurenlitho - 1971 kopen? Bied vanaf 175!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Kleurenlitho - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Digitale Print
Afmetingen 31 x 44 cm (h x b)
€ 35