Wim Zurne (1953) Gesigneerde ets
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Huidig bod
€ 25
4 biedingen