Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

100 aangeboden items / 361 verkochte items

Wim Zurne - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Wim Zurne (1953) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Hannes Postma - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 56.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 10!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jan Hein van Rooy - Litho "Monte Cid" kopen? Bied vanaf 29!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Litho "Monte Cid"
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 29
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Sylvia Oudkerk - Pentekening met aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Sylvia Oudkerk (1943) Nederlands Pentekening met aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Elsbeth Zimmermann - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Elsbeth Zimmermann (1952) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Gert Taken - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Gert Taken (1944) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Michael Challenger - Gouache kopen? Bied vanaf 80!
Michael Challenger (1939) Engels Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 60.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 80
Ciano Siewert - Litho Molen kopen? Bied vanaf 10!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho Molen
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Hans Ebeling Koning - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Hans Ebeling Koning (1931) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Elizabeth de Vaal - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 10
Manuel Kurpershoek - Litho "Een onbekende" kopen? Bied vanaf 10!
Manuel Kurpershoek (1952) Nederlands Litho "Een onbekende"
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 10
Joyce Bloem - Zeefdruk "Hellgoat" kopen? Bied vanaf 10!
Joyce Bloem (1951-2017) Nederlands Zeefdruk "Hellgoat"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Etie van Rees - Ets "Illustr. no. 9" kopen? Bied vanaf 10!
Etie van Rees (1890-1973) Nederlands Ets "Illustr. no. 9"
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Saul Belem - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Saul Belem (1944) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Hiroshi Asada - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Hiroshi Asada (1931-1997) Japans Ets gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Annemarie Petri - Ets "Het park 3" kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "Het park 3"
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 28.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight kopen? Bied vanaf 10!
Piet Fioole (1943) Nederlands Zeefdruk Midnight skylight
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Armando - Giclee "Die Gestalt" kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee "Die Gestalt"
Techniek Giclée
Afmetingen 48.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 229
Arja van den Berg - Houtsnede kopen? Bied vanaf 10!
Arja van den Berg (1947) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Ries Kleijnen - Kleurenets ""Bioloog" kopen? Bied vanaf 29!
Ries Kleijnen (1945) Nederlands Kleurenets ""Bioloog"
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 29
Matthias Mansen - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Matthias Mansen (1958) Duits Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Hendricus Bervoets - Collage/Litho "A slice of hope" kopen? Bied vanaf 29!
Hendricus Bervoets (1945) Collage/Litho "A slice of hope"
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 29
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 39
Paul de Lussanet - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 59
Piet Warffemius - Zeefdruk "Stapeling" kopen? Bied vanaf 59!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zeefdruk "Stapeling"
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 59
Janny Tollenaar - Aquarel landschap kopen? Bied vanaf 29!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.9 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 29
Jef Diederen - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 29!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde Lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 29
Peter Redeker - Ets Landschaft 74 IIIb kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redeker (1942) Duits Ets Landschaft 74 IIIb
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50