Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 38.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter