Giovanni Dalessi - monumentaal boek uit 2012
Katrien Caymax - Twee zachte Karakters
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.8 x 12.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .met daarin verwerkt een collage met blauwe banen
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt
techniek: Pen op papier
formaat: 20,8 x 12,7 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Op de voorzijde de pentekening en op de achterzijde een krantenartikel met daarbij " handgeschreven" ....Kees Fens
ConditieConditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||