Chr. Schuler - Prachtige staal gravure , Maastricht met Vrijthof
Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst
Ton Schulten - ingelijste zeefdruk op papier: Herfst - 1998
Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kessel lo, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.