Paul Wunderlich - Mitglieder: 'Portrait'
Corneille - gerahmtes Aquarell: Les jonquilles V - 1997 (Angebot, stark reduziert!!)
Wil Willemsen - Siebdruck, Genießen – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1990 |
Technik | Füller (Tinte) |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20.8 x 12.7 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .met daarin verwerkt een collage met blauwe banen
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt
techniek: Pen op papier
formaat: 20,8 x 12,7 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Op de voorzijde de pentekening en op de achterzijde een krantenartikel met daarbij " handgeschreven" ....Kees Fens
ConditieZustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande | ||