3. items
  5. Moderne kunst
Paul Citroen - Boszicht kopen? Bied vanaf 250!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Boszicht
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 71.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 800
Eugène Brands - Tinten grijs kopen? Bied vanaf 1100!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Tinten grijs
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Anselm Kiefer - handsigniert - Galerie Yvonne Lambert, Paris 1996 kopen? Bied vanaf 500!
Anselm Kiefer (1945) Duits handgesigneerd - Galerie Yvonne Lambert, Parijs 1996
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 500
Wim Mors - zittend vrouwtje kopen? Bied vanaf 425!
Wim Mors (1935) Nederlands zittend vrouwtje
Techniek Steen
Afmetingen 16 x 15 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 6500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Corneille - Le Tapis Rouge kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Tapis Rouge
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 250
Richard Prince - Untitled, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 790!
Richard Prince (1949) Amerikaans Zonder titel, gesigneerd en genummerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 38.2 x 38.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 790
Corneille - L'Aurore Rouge kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'Aurore Rouge
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 350
Corneille - Compositie met vrouw, kat en vogel. kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Compositie met vrouw, kat en vogel.
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Pieter Defesche - Landschap 1972 kopen? Bied vanaf 850!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Landschap 1972
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 71 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onbekend
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Lee Reynolds Burr - View of San Francisco kopen? Bied vanaf 250!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans View of San Francisco
Techniek Olieverf
Afmetingen 124.5 x 155.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anton Rooskens - Vogels - compositie (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogels - compositie (groot werk)
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Gertjan Scholte-Albers - Rood Arboretum kopen? Bied vanaf 1100!
Gertjan Scholte-Albers (1971) Nederlands Rood Arboretum
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.100
Rene Jansen - "Tegenlicht" Stilleven met gestreept bloempotje kopen? Bied vanaf 1250!
Rene Jansen (1956-2022) Nederlands "Tegenlicht" Stilleven met gestreept bloempotje
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Willem Brauck - Les Piquants kopen? Bied vanaf 700!
Willem Brauck (1946-2014) Nederlands Les Piquants
Techniek Acryl
Afmetingen 64.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Herman Brood - Kleurenzeefdruk LUCEBERTJE Handgesigneerd--groot!!! kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk LUCEBERTJE Handgesigneerd--groot!!!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 525
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd--groot!!! kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd--groot!!!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Pierre Alechinsky - Compositie Prent 190 kopen? Bied vanaf 575!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Compositie Prent 190
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 575
Jan van den Thillart - olieverf op doek uit 1957 - Het Rode Bos kopen? Bied vanaf 650!
Jan van den Thillart (1904-2002) Nederlands olieverf op doek uit 1957 - Het Rode Bos
Techniek Olieverf
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Peter Klashorst - Facebook (collectors item!) kopen? Bied vanaf 295!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Facebook (collectors item!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Etienne Elias - Room for Magritte kopen? Bied vanaf 11000!
Etienne Elias (1936-2007) Belgisch Room for Magritte
Techniek Olieverf
Afmetingen 150 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 11.000
Lei Molin - Gibellina kopen? Bied vanaf 350!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Gibellina
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Herman Brood - OOR (listen to this) kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands OOR (listen to this)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Carla Raadsveld - City where the birds bark kopen? Bied vanaf 500!
Carla Raadsveld (1950) Nederlands City where the birds bark
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Paul Blanca - JULIA kopen? Bied vanaf 300!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands JULIA
Techniek C-Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Paul Blanca - uit de serie Chocolat op dibond kopen? Bied vanaf 745!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie Chocolat op dibond
Techniek C-Print
Afmetingen 60.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 745
Willem Diepraam - Zandstorm Mali, C-print kopen? Bied vanaf 450!
Willem Diepraam (1944) Nederlands Zandstorm Mali, C-print
Techniek C-Print
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
Techniek C-Print
Afmetingen 85 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst)
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 121 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 475!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Techniek Litho
Afmetingen 38.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Jan Sierhuis - Twee figuren kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Twee figuren
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Joost Baljeu - Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus IIi- 1995 kopen? Bied vanaf 499!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus IIi- 1995
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 67 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Bram van Velde - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1972 kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Bram van Velde - Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Ets: Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets: Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 395!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 395
Eugène Brands - Ingelijste kleurenlitho: Compositie (nette lijst!!) kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: Compositie (nette lijst!!)
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 499
Corneille - ingelijste litho: Vol d'oiseaux à cinq heures de l'après - 1960 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Vol d'oiseaux à cinq heures de l'après - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Eugène Brands - gemengde techniek op doek: Atelier - 1987 kopen? Bied vanaf 1250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gemengde techniek op doek: Atelier - 1987
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 1.250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Naakte dame kopen? Bied vanaf 1150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakte dame
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Karel Appel - Kleuren litho: Animal kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleuren litho: Animal
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 650
Sam Middleton - Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002 kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Drum Beat - 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958 kopen? Bied vanaf 295!
Wobbe Alkema (1900-1984) Nederlands Linosnede ingekleurd met aquarel -1958
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Anton Heyboer - uniek item: Beeld + tekening met tekst - 1984 kopen? Bied vanaf 799!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands uniek item: Beeld + tekening met tekst - 1984
Techniek Keramiek
Afmetingen 23.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2649 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799