3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Martin van Wordragen - De Avondwandeling kopen? Bied vanaf 950!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands De Avondwandeling
Techniek Olieverf
Afmetingen 170 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Anton Heyboer - Abstracte compositie . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Abstracte compositie .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Anton Heyboer - Staande man met een steen in zijn hand. kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Staande man met een steen in zijn hand.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 280
Jan Meefout - Vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 495!
Jan Meefout (1915-1993) Nederlands Vrouwenfiguur
Techniek Brons
Afmetingen 6 x 4 x 3 cm (h x b x d)
€ 495
Henny van der Vegt - Vlierbessen kopen? Bied vanaf 3500!
Henny van der Vegt (1953) Nederlands Vlierbessen
Techniek Olieverf
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 3.500
Corneille - Antieke litho gesigneerd : Errance, 1963 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho gesigneerd : Errance, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 37.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 550
Corneille - Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990 kopen? Bied vanaf 415!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 415
Corneille - L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho! kopen? Bied vanaf 285!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'ange bleu d'après Rubens , 2002 - Ingelijste litho!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Corneille - Zeefdruk gesigneerd de gele kat, 1994 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk gesigneerd de gele kat, 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 285
Corneille - Gravure gesigneerd: le sofa rouge, 1987; ingelist! kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure gesigneerd: le sofa rouge, 1987; ingelist!
Techniek Gravure
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Christopher Bucklow - Zonder titel - 82410796 kopen? Bied vanaf 600!
Christopher Bucklow (1957) Engels Zonder titel - 82410796
Techniek C-Print
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Gena - Abstract Twee Luik kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Abstract Twee Luik
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 299
Josep Bofill - Bronzeskulptur mit Selbstporträt-Büste handsigniert kopen? Bied vanaf 490!
Josep Bofill (1942) Spaans Bronzen sculptuur met zelfportretbuste, handgesigneerd
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 19.7 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 3500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 490
Sam Middleton - Flying Code kopen? Bied vanaf 650!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Flying Code
Techniek Gouache
Afmetingen 52.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Zsoka Rektenwald - Tweeluik (titel onbekend) kopen? Bied vanaf 1600!
Zsoka Rektenwald (1949-1991) Nederlands Hongaars Tweeluik (titel onbekend)
Techniek Olieverf
Afmetingen 220 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.600
Corneille - La villageoise kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La villageoise
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Simon Schrikker - Shark kopen? Bied vanaf 750!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Shark
Techniek Olieverf
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 750
Armand Tavernier - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 300!
Armand Tavernier (1899-1991) Belgisch Winterlandschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Herman Brood - Of je bij God Was - Handgesigneerd - 350 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Of je bij God Was - Handgesigneerd - 350 ex - ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Herman Brood - Chess - Handgesigneerd - 250 ex - zeer groot kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Chess - Handgesigneerd - 250 ex - zeer groot
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 121 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 650
Armand Tavernier - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 650!
Techniek Olieverf
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TARZAN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk TARZAN Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 115 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 475
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TORSO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk TORSO Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 112 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ELM STREET Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk ELM STREET Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd.
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Lex Heijligers - Sfinxen kopen? Bied vanaf 250!
Lex Heijligers (1949) Nederlands Sfinxen
Techniek Olieverf
Afmetingen 71 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Yoko Ono - ARISING Nr.09 kopen? Bied vanaf 500!
Yoko Ono (1933) Japans Amerikaans ARISING Nr.09
Techniek C-Print
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 500
Yoko Ono - ARISING Nr.03 kopen? Bied vanaf 500!
Yoko Ono (1933) Japans Amerikaans ARISING Nr.03
Techniek C-Print
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
€ 500
Joseph Kosuth - WITTGENSTEIN Nr.02 kopen? Bied vanaf 500!
Joseph Kosuth (1945) Amerikaans WITTGENSTEIN Nr.02
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
€ 500
Gena - Tulpen kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 299
Reinier Lucassen - collage ‘Sunday morning’ - 2000 - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands collage ‘Sunday morning’ - 2000 - ingelijst
Techniek Collage
Afmetingen 41.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Ewoud de Kat - Dorpsgezicht ergens in Zeeland, met kademuur? kopen? Bied vanaf 300!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Dorpsgezicht ergens in Zeeland, met kademuur?
Techniek Olieverf
Afmetingen 25 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 300
Maurice Grothausen - Lava valt in zee gemengde technieken op canvas kopen? Bied vanaf 450!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands Lava valt in zee gemengde technieken op canvas
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 450
Maurice Grothausen - ZAMBIA VICTORIA waterval oerkracht gemengde technieken kopen? Bied vanaf 400!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands ZAMBIA VICTORIA waterval oerkracht gemengde technieken
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 400
Maurice Grothausen - Gesmolten gesteente gemengde technieken op canvas kopen? Bied vanaf 450!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands Gesmolten gesteente gemengde technieken op canvas
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 450
Maurice Grothausen - De aarde dynamisch cluster gemengde techniek op canvas kopen? Bied vanaf 275!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands De aarde dynamisch cluster gemengde techniek op canvas
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 275
Maurice Grothausen - Rood/Rond gemengde techniek op canvas TWEE STUKS kopen? Bied vanaf 250!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands Rood/Rond gemengde techniek op canvas TWEE STUKS
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 250
Lei Molin - Goyesca kopen? Bied vanaf 750!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Goyesca
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 152 x 172 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Gena - Wonder World kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Wonder World
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 299
Elly van den Broek - Moeder met 3 kinderen kopen? Bied vanaf 350!
Elly van den Broek (1943) Nederlands Moeder met 3 kinderen
Techniek Klei
Afmetingen 55 x 32 x 26 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 500
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 380!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Stift
Afmetingen 62.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 380
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 450
Joan van Gent - Stilleven met gele chrysanten en fruitschaal op tafel met tafelkleed kopen? Bied vanaf 300!
Joan van Gent (1891-1974) Nederlands Stilleven met gele chrysanten en fruitschaal op tafel met tafelkleed
Techniek Olieverf
Afmetingen 71.5 x 91.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Carole CARPIER - SEQUOIA kopen? Bied vanaf 320!
Carole CARPIER (1978) Frans SEQUOIA
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 320
Hans Habraken - Stilleven kopen? Bied vanaf 325!
Hans Habraken (1946) Nederlands Stilleven
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Carole CARPIER - Nino, 2023 kopen? Bied vanaf 279!
Carole CARPIER (1978) Frans Nino, 2023
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29.5 x 7.5 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 360 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands compositie met tafel
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 300