Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
Titiaan - Vrouwelijk Portret naar Titiaan (Correggio)
Johan van Loon - Omwikkeld Clay Lap Vaas
Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Pastel van Ferdinand Erfmann
Gemaakt in Rotheneuf (Bretagne)
Gedateerd 1920
Niet ingelijst, losbladig