Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190)

Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!
  • Joseph Cals (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 31/190

Joseph Cals (1949) werd geboren in Stein, vlakbij Maastricht, in het zuiden van Nederland, een regio doordrenkt van geschiedenis. “Als kind bezocht ik een opgraving van een prehistorische nederzetting vlakbij de oude dorpskern, waar de aarde nauwgezet werd afgeschraapt en onderzocht. Voor een kind in een tijd zonder televisie vormde dit een onuitputtelijk reservoir om de fantasie te voeden”. Een andere belangrijke ervaring uit zijn jeugd was de AFS-beurs die hij won om in de VS te gaan studeren. Het was 67/68, een tumultueus jaar. De oorlog in Vietnam, rassenrellen, de moorden op zowel Martin Luther King als Robert Kennedy. Paradoxaal genoeg was er tegelijkertijd een enorme stijging in de kunsten. Al deze indrukken versmolten in zijn werk.
In goede staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,49
Naar Duitsland € 20,00

Joseph Cals (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
76 cm
56 cm