5. De Brug

De Brug

Opgericht in 1926 - opgeheven in 1996

Jan Visser - Litho, Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Litho, Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Toon van de Muysenberg - Frans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Frans dorpsgezicht
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Battermann - Houtsnede: het gezin - 1956 kopen? Bied vanaf 39!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Houtsnede: het gezin - 1956
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
€ 39
Rudolf Bremmer - Houtsnede: violist kopen? Bied vanaf 39!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Houtsnede: violist
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 39
Carina Maesser - Olieverf op doek, Vier stillevens kopen? Bied vanaf 50!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Vier stillevens
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 50
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
John Raedecker - Litho: Faun - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: Faun - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 40
Rudolf Bremmer - Zittend Naakt - Tekening kopen? Bied vanaf 50!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Zittend Naakt - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 55 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Henri Frederic Boot - Portret van dhr Erades kopen? Bied vanaf 50!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van dhr Erades
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 50
Jan Battermann - e.a., Lot van 5 werken op papier (tekening, litho) diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands e.a., Lot van 5 werken op papier (tekening, litho) diverse voorstellingen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Sal Meijer - "Oudemanhuispoort" kopen? Bied vanaf 10!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands "Oudemanhuispoort"
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Rudolf Bremmer - Landelijk hoekje kopen? Bied vanaf 40!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Landelijk hoekje
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Carina Maesser - en anderen, Vijf diverse werken (aquarel) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands en anderen, Vijf diverse werken (aquarel) - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 43.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Toon van de Muysenberg - Stilleven kopen? Bied vanaf 25!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Stilleven
Techniek Litho
Afmetingen 42.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Jan Battermann - onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands onbekend
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 1.000
Theo Swagemakers - landschap met kerkje - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands landschap met kerkje - mooi ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 175
John Raedecker - Litho: man in de nacht - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: man in de nacht - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 50
Johan Mekkink - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 850!
Johan Mekkink (1904-1991) Nederlands Heidelandschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 55.5 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Leo Poelmeijer - Zaangezicht HC VIII/X kopen? Bied vanaf 45!
Leo Poelmeijer (1934) Nederlands Zaangezicht HC VIII/X
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
John Raedecker - Litho: Hert - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: Hert - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 45
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jan Strube - Stilleven - lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Stilleven - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Machiel Brandenburg - Cyclaam in aardewerk pot kopen? Bied vanaf 250!
Machiel Brandenburg (1907-1984) Nederlands Zuid-Afrikaans Cyclaam in aardewerk pot
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Dick van 't Wout - Landschap bij Andijk - 1981 - nr. 3/10 kopen? Bied vanaf 45!
Dick van 't Wout (1934) Nederlands Landschap bij Andijk - 1981 - nr. 3/10
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Strube - Houtsnede: "In Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "In Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Anna Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 240!
Anna Metz (1939) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 240
Gerrit de Jong - DE BEEK kopen? Bied vanaf 45!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands DE BEEK
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Henri Frederic Boot - Portret van man met hoed [OPRUIMING] kopen? Bied vanaf 100!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret van man met hoed [OPRUIMING]
Techniek Olieverf
Afmetingen 83.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Klijn - landschap kopen? Bied vanaf 100!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 48.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
John Raedecker - fraai uitgewerkte tekening kopen? Bied vanaf 295!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands fraai uitgewerkte tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Dirk Kruizinga - stilleven met gedroogde vissen kopen? Bied vanaf 80!
Dirk Kruizinga (1895-1972) Nederlands stilleven met gedroogde vissen
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 80
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Begijnhof Breda
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Rudolf Bremmer - Litho - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Litho - 1966
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45