3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Marian van der Sanden - Het melkmeisje 20e eeuw kopen? Bied vanaf 695!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Het melkmeisje 20e eeuw
Techniek Olieverf
Afmetingen 103 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Hubert Bekman - Dorpsgezicht in Limburg kopen? Bied vanaf 600!
Hubert Bekman (1896-1974) Nederlands Dorpsgezicht in Limburg
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Jos Croin - Hoek Keizersgracht-Leliegracht kopen? Bied vanaf 1000!
Jos Croin (1894-1949) Nederlands Hoek Keizersgracht-Leliegracht
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 600
Theodorus Gerardus van Bentveld - Antieke zilveren theepot, Bonebakker & Zoon Amsterdam kopen? Bied vanaf 1100!
Theodorus Gerardus van Bentveld (1782-1853) Nederlands Antieke zilveren theepot, Bonebakker & Zoon Amsterdam
Techniek Overig
Afmetingen 13 x 25 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 495 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 1.100
Damien Hirst - pinchukacrete 2009 ukraine (Rakete) selten kopen? Bied vanaf 1210!
Damien Hirst (1965) Engels pinchukacrete 2009 Oekraïne
Techniek Acryl
Afmetingen 66 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
€ 1.210
Antoni Tapies - Composition sur fond greige kopen? Bied vanaf 950!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Composition sur fond greige
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Herman Brood - Beertje (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Beertje (zeer groot!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 130 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 795
1 bieding
Herman Brood - Vegas/Copa (groot werk!) kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Vegas/Copa (groot werk!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Henri Frederic Boot - Stilleven met engeltjes kopen? Bied vanaf 650!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven met engeltjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 109 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Carel Willink - Lama’s op Terras kopen? Bied vanaf 690!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Lama’s op Terras
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 690
NOMEN - Vlinderliefhebber kopen? Bied vanaf 11500!
NOMEN (1974-2022) Portugees Vlinderliefhebber
Techniek Spuitbus
Afmetingen 143 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 11.500
Titus Brein - Dutch flower bomb III kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands Dutch flower bomb III
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Titus Brein - Dutch flower bomb kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands Dutch flower bomb
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Titus Brein - The future of still life tulips kopen? Bied vanaf 1100!
Titus Brein (1966) Nederlands The future of still life tulips
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Emil Schumacher - Weimar 99 kopen? Bied vanaf 1000!
Emil Schumacher (1912-1999) Duits Weimar 99
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 122.5 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Jeroen Henneman - Flats in de nacht kopen? Bied vanaf 650!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Flats in de nacht
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Marino Marini - ets "l'Idea" kopen? Bied vanaf 680!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans ets "l'Idea"
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 680
Alberto Giacometti - "Buste d'Annette III" - originele ets kopen? Bied vanaf 770!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans "Buste d'Annette III" - originele ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 770
18k gouden ring met briljant geslepen diamanten 1.80 ct - ringmaat 15.5 kopen? Bied vanaf 1250!
18k gouden ring met briljant geslepen diamanten 1.80 ct - ringmaat 15.5
Techniek Goud
Afmetingen 0.7 x 2.3 cm (h x b)
Gewicht 8.2 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 1.250
Rob Scholte - Glossy X kopen? Bied vanaf 795!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy X
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Jacob Akkersdijk - Keukentafereel (Leerling) kopen? Bied vanaf 600!
Jacob Akkersdijk (1815-1862) Nederlands Keukentafereel (Leerling)
Techniek Olieverf
Afmetingen 86.5 x 107 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Louis Clesse - zomerse graanstapels kopen? Bied vanaf 950!
Louis Clesse (1889-1961) Belgisch zomerse graanstapels
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 600
Johannes Wouterus van Trirum - Ondeugende kittens rond een fruitschaal kopen? Bied vanaf 675!
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Nederlands Ondeugende kittens rond een fruitschaal
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT kopen? Bied vanaf 1500!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - gesigneerd - oplage 250 - ZELDZAAM
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 1.500
Herman Brood - Brood en Hond kopen? Bied vanaf 745!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Brood en Hond
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Herman Brood - IK Ik kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands IK Ik
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Roger Raveel - Individueel en algemeen kopen? Bied vanaf 1795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Individueel en algemeen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795
Eugène Brands - Tinten grijs kopen? Bied vanaf 900!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Tinten grijs
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Tinus de Jongh - Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam kopen? Bied vanaf 1150!
Tinus de Jongh (1885-1942) Nederlands Zuid-Afrikaans Gebouw "De Rijnstroom" te Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 75.6 x 88.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Jan Korthals - Havengezicht kopen? Bied vanaf 550!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Havengezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Jan te Wierik - Into the wild kopen? Bied vanaf 695!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Into the wild
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Romain de Tirtoff - (Erté) Reflections: gesigneerde, genummerde serigraph in beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 1850!
Romain de Tirtoff (1892-1990) Russisch (Erté) Reflections: gesigneerde, genummerde serigraph in beperkte oplage.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.850
Simon Schrikker - Liggende Hond kopen? Bied vanaf 1500!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Liggende Hond
Techniek Olieverf
Afmetingen 30 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 1.500
Ross Bleckner - „Happiness for Instance II“ - Auflage 75 - signiert - nummeriert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 2100!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans “Happiness for Instance II” - Oplage 75 - gesigneerd - genummerd - (108 x 83 cm)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.100
Corneille - Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Paysage Minéralogique, 1960 - Uniek stuk Met de hand ingekleurde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.000
Corneille - Aquagravure "La vie en rose' - 2008 kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aquagravure "La vie en rose' - 2008
Techniek Gravure
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 2.000