Ed Dukkers (1923-1996)
Staand Naakt & Stilleven - Litho's
Techniek | Litho |
Afmetingen | 25 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 34