5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Nico Molenkamp - Vogel - Zeefdruk 1993 - 96/275 - Inclusief boek en Catalogus kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Vogel - Zeefdruk 1993 - 96/275 - Inclusief boek en Catalogus
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 28.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Nico Molenkamp - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Kees Franse - Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Franse (1924-1982) Nederlands Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Techniek Keramiek
Afmetingen 15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Antoinette van Hoytema - “Schuit aan de kade”. kopen? Bied vanaf 25!
Antoinette van Hoytema (1875-1967) Nederlands “Schuit aan de kade”.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Jan Snoeck - Biologici kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Biologici
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Kees Bol - Inkttekening van Huis tussen de bomen, gedateerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Inkttekening van Huis tussen de bomen, gedateerd en gesigneerd
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Snoeck - de boekenmarkt kopen? Bied vanaf 150!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands de boekenmarkt
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 103 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Pieter Defesche - Landschap met meisje in witte jurk kopen? Bied vanaf 750!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Landschap met meisje in witte jurk
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Herman Berserik - O.schelde kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands O.schelde
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Berserik - Herve kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Herve
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Geert van Fastenhout - Die Richtung meines Weges kopen? Bied vanaf 500!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands De richting van mijn pad
Techniek Acryl
Afmetingen 67 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Johannes K. Veerman - (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960 kopen? Bied vanaf 75!
Johannes K. Veerman (1907-1989) Nederlands (1907-1989) | Italiaanse Boerderij 1960
Techniek Potlood
Afmetingen 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Fer Hakkaart - Perspectief kopen? Bied vanaf 27!
Fer Hakkaart (1941) Nederlands Perspectief
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 27
Jan van Riel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 169!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 72 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 169
Poppe Damave - 2x Wulk en 1x Kerst verhaal kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 2x Wulk en 1x Kerst verhaal
Techniek Ets
Afmetingen 7.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Ed Dukkers - 7 x lithografie 1966 kopen? Bied vanaf 275!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands 7 x lithografie 1966
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 275
Harry van Kruiningen - Copulatie van + en - gameten van chlamij demonen kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Copulatie van + en - gameten van chlamij demonen
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Jan Mensinga - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Fer Hakkaart - Perspectief kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Snoeck - (Thee) doosje, 1913 - 1963 kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands (Thee) doosje, 1913 - 1963
Techniek Zilver
Afmetingen 9 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Hans van Efferen - TWEE (2) -1969- Etsen Stilleven en zelfportret aan tafel - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Droge Naald
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jan van der Veer - Rozen kopen? Bied vanaf 75!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Rozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 900!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Gouache 'Ontwaken' 1960-1970
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
Techniek Varia
Afmetingen 52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Pieter Defesche - Geen titel kopen? Bied vanaf 400!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Geen titel
Techniek Gouache
Afmetingen 78 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Harry van Kruiningen - Vissersschepen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 175!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Vissersschepen, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 175
Jan Snoeck - sans titre kopen? Bied vanaf 200!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands ongetiteld
Techniek IJzer
Afmetingen 14.7 x 12.7 x 12.7 cm (h x b x d)
Gewicht 250 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Geert van Fastenhout - Kerk aan de gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 550!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands Kerk aan de gracht Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 550
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jo Rijnders - (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 89!
Jo Rijnders (1898-1988) Nederlands (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Jan Stroosma - Epen, Zuid Limburg - Ets kopen? Bied vanaf 46!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Epen, Zuid Limburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 46
Henri Willem van Meines - Boschweg naar Cordemois kopen? Bied vanaf 175!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Boschweg naar Cordemois
Techniek Olieverf
Afmetingen 128 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Henri Willem van Meines - Sloep in de polder kopen? Bied vanaf 150!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Sloep in de polder
Techniek Olieverf
Afmetingen 77 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Henri Willem van Meines - Kussend paar kopen? Bied vanaf 150!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Kussend paar
Techniek Olieverf
Afmetingen 112 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Nico Molenkamp - Boek; 'Signatuur' MET zeefdruk ! kopen? Bied vanaf 35!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Boek; 'Signatuur' MET zeefdruk !
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 35
Gaby Bovelander - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Gaby Bovelander (1931-2020) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 19 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 120
Wim Bosma - Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel kopen? Bied vanaf 295!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Afrikaanse vrouwen bereiden voedsel
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295