5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Jan Schouten - Pompeii kopen? Bied vanaf 39!
Jan Schouten (1906-1987) Nederlands Pompeii
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Jan Meefout - Vrouwenfiguur kopen? Bied vanaf 495!
Jan Meefout (1915-1993) Nederlands Vrouwenfiguur
Techniek Brons
Afmetingen 6 x 4 x 3 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 495
1 bieding
Jan Schouten - Paarden en casa di Vetie kopen? Bied vanaf 45!
Jan Schouten (1906-1987) Nederlands Paarden en casa di Vetie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Wim Steijn - zelfportret kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Leiden kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Leiden
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Melle Oldeboerrigter - hardcover, genummerd 376/500 en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands hardcover, genummerd 376/500 en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Poppe Damave - 2x Wulk en 1x Kerst verhaal kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 2x Wulk en 1x Kerst verhaal
Techniek Ets
Afmetingen 7.5 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Karel Colnot - Frans dorpsgezicht uit 1980. kopen? Bied vanaf 50!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Frans dorpsgezicht uit 1980.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Toorop - Bezonkenheid,meditatie,vuur kopen? Bied vanaf 75!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Bezonkenheid,meditatie,vuur
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Willem Vaarzon Morel - De Draaimolen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 85!
Willem Vaarzon Morel (1868-1955) Nederlands De Draaimolen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach - Havengezicht (Amsterdam?) kopen? Bied vanaf 45!
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Nederlands Havengezicht (Amsterdam?)
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Lizzy Ansingh - boek De Amsterdamse Joffers & 3 litho's door 3 Joffers (1939) kopen? Bied vanaf 125!
Lizzy Ansingh (1875-1959) Nederlands boek De Amsterdamse Joffers & 3 litho's door 3 Joffers (1939)
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 23.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Jan Poortenaar - Roman Catholic Cathedral London - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Roman Catholic Cathedral London - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Kuno Brinks - Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 55!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 55
Wim Schuhmacher - litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard kopen? Bied vanaf 135!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Colin-Maillard
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 135
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
Drager Papier
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1938 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1938
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 30 cm (h x b)
Drager Papier
€ 30
Aart van Dobbenburgh - Litho: Passiebloemen- 1938 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Passiebloemen- 1938
Techniek Litho
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Aart van Dobbenburgh - Litho: Boomschors - 1931 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Boomschors - 1931
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Arend Hendriks - Ets Paleis Huis Ten Bosch kopen? Bied vanaf 30!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Ets Paleis Huis Ten Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Ids Wiersma - Grachtje te Bolsward kopen? Bied vanaf 150!
Ids Wiersma (1878-1965) Nederlands Grachtje te Bolsward
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Strube - Stilleven - lithografie kopen? Bied vanaf 99!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Stilleven - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Cornelis Brandenburg - Stadsgezicht ( vermoedelijk Haarlem) kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Stadsgezicht ( vermoedelijk Haarlem)
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Lambertus Zijl - penning: Juliana - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands penning: Juliana - 1936
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.5 x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht 153 g
€ 250
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Carel Willink - Landschap met museum kopen? Bied vanaf 350!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Landschap met museum
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Willem G.F. Jansen - Hollands polderlandschap met windmolens kopen? Bied vanaf 699!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Hollands polderlandschap met windmolens
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Charles Donker - Litho: Studies van hond Bastiaan kopen? Bied vanaf 175!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Studies van hond Bastiaan
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Charles Eyck - Litho: Arc du Carrousel - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Arc du Carrousel - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
€ 50
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Alpenlandschap - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
€ 60
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 75
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Intragna- 1947 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Intragna- 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 55
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
€ 125