5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Leo Gestel - 2 boekwerken: 2015 + 1983 kopen? Bied vanaf 65!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands 2 boekwerken: 2015 + 1983
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Elias Stark - Visser in bootje kopen? Bied vanaf 45!
Elias Stark (1849-1933) Nederlands Visser in bootje
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard kopen? Bied vanaf 135!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Colin-Maillard
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 135
Joan Francois Obbes - Kippen op het erf kopen? Bied vanaf 35!
Joan Francois Obbes (1869-1963) Nederlands Kippen op het erf
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: "Reptillo" - 1936
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Intragna- 1947 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Intragna- 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46.5 cm (h x b)
€ 125
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Corpus Christi met een dode meeuw - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 45
Wim Schuhmacher - Litho:Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho:Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Charles Eyck - Litho: Jardin du Luxembourg - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Litho: Jardin du Luxembourg - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
Drager Papier
€ 30
Charles Donker - Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck) kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck)
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Bloemen - 1938 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Bloemen - 1938
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 30 cm (h x b)
Drager Papier
€ 30
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Aart van Dobbenburgh - Litho: Passiebloemen- 1938 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Passiebloemen- 1938
Techniek Litho
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Aart van Dobbenburgh - Litho: Boomschors - 1931 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Boomschors - 1931
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972 kopen? Bied vanaf 59!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: Ned. Hervormde Kerk Bleiswijk - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Jaap Ploos van Amstel - Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Arend Hendriks - **Prijs Verlaagd** Ets Paleis Huis Ten Bosch kopen? Bied vanaf 25!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands **Prijs Verlaagd** Ets Paleis Huis Ten Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jeanne Bieruma Oosting - Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12! kopen? Bied vanaf 74!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Omslag / Lithografie serie "het Circus " 1948 - potloodgenummerd oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 74
Willem G.F. Jansen - Hollands polderlandschap met windmolens kopen? Bied vanaf 599!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Hollands polderlandschap met windmolens
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Jan Strube - Stilleven - lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Stilleven - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Aardappelrooiers kopen? Bied vanaf 25!
Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925) Nederlands Aardappelrooiers
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Co Westerik - Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets/aquatint: 2 naakten met verschoning - 1971
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Jan Sluijters - Litho van baby in pasteltinten kopen? Bied vanaf 20!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Litho van baby in pasteltinten
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 20
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Carel Willink - Landschap met museum kopen? Bied vanaf 350!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Landschap met museum
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Strube - Houtsnede: "In Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "In Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60