vliet1000
  5. vliet1000

vliet1000

Lid sinds 2024 / Hoorn, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Dorien Melis - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Dorien Melis (1938-2021) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Wil Ferwerda - Doorsnijding II kopen? Bied vanaf 200!
Wil Ferwerda (1941) Nederlands Doorsnijding II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200