traas
  5. traas

traas

Lid sinds 2024 / DENHAAG, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerrit Haverkamp - Boerderij met hooimijt kopen? Bied vanaf 99!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands Boerderij met hooimijt
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Jan Coenraad Nachenius - Korenveld "De Eng bij Garderen" kopen? Bied vanaf 145!
Jan Coenraad Nachenius (1890-1987) Nederlands Korenveld "De Eng bij Garderen"
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 145